Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az az alkohol ami kb.10-20p...

Mi az az alkohol ami kb.10-20perc múlva nagyon kiüt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 23:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
portorico rum
2009. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%

ha sokat iszol akkor bármi kiüt


de kedvencem a fullmoon: vödörbe egy 1 egység vodka, 3 egység pezsgő, 5 e. ergiaital, 0,5 e. cappy


nem érezni benne a piát, de annál jobban üt:D az íze cappy nélkül energiaitalos lesz, de a cappyvel inkább fantás, és úgy csúszik mint a tej


arányokat tapasztald ki, nem szentírás amit írtam

2009. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az Istennyila az nem ugyanaz, mint a SideCar...? Legalábbis nekem úgy rémlik, annak ez a receptje... na mindegy. Ha gyorsan akarod kiütni magad, éhgyomorra igyál jó tömény feketekávét és utána dobj be pár felest... Garantáltan hat, úgy megtántorodsz... :D Ha tisztán csak gyors hatású pia kell, sztem is Absinth.
2009. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
IstenNyilát én Orosházán és Szegeden ittam és igen Orosházán jól megjártam vele, ittam vagy 5-öt mert olcsó volt és nagyon finom aztán hírtelen beütött mint az állat. Később jöttem rá ,h basszus mennyi vodkát megittam és észre se vettem.
2009. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Orosháza az egy jó hely.
2009. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

egy hideg téli estén betértünk egy ismerős vendéglátóipari egységébe. Én rumosteát kértem. Egy teásbögrében gőzölögve hozták a melegítő nedüt.

2 hiba:

-nem rumostea, hanem teásrum

-spitz

na ez másnap délig hatott.

2009. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
12.5%-os roséfröccs, mármint egy üveg bor, fröccsként. De nem nyalogatni kell. Meginni fél óra alatt az üveget. Akkor tuti hatni fog. :) Fröccsként jól csúszik :P
2009. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
hát igazából a tömények, vagy a pezsgő, mert a buborékoknak köszönhetően az alkohol gyorsabban felszívódik, a széndioxid sietteti az alkohol vérbe jutását
2010. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Nagy Zsófi (Csófi) válasza:

én a FÉNYt tudom javasolni:)

szódásszifon,bele öntöd a vodkát, belecsavarsz egy patront,tele küldöd széndioxiddal, megfogsz egy feles poharat,az aljára málnaszörpöt öntessz és azt felöntöd a szénsavas vodkával,full k.o., 3 után nem látsz semmit, és alattomos dög mert itatja magát, és eleinte nem érzel hatást, én egyszer megittam 6ot asszem és megakadt a világ mint amikor a videólejátszó beszívja a kazetta szalagját, durva volt :D

2010. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

nem tudom figyeled-e még a kérdést,de ajánlom figyelmedbe a hírtelen halált! :D

3 dl-s pohárba 1 dl őszilé,1 dl vörösbor,és a tetejére vodka ahogy gondoljátok...és a bort kiskanállal lassan ráönteni az őszilére hogy ne keveredjenek össze,majd ugyan így a borra a vodkát. és mindezt húzóra.csak az őszilét érzed a végén+ a vodka miatt olyan mintha mentolos rágót ennél:D na ebből 3-at betólsz és jó az idő ;) mi utána még megittunk egy pezsit szívószállal és voltak kiesések,de nem voltunk rosszul :D

2011. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!