Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi bajom lesz vagy eppen van,...

Mi bajom lesz vagy eppen van, hogy masnaposan nagyon faj a gyomrom es nem nagon javul? (este ittam redbullt vodkaval, malibu colat es palinkat)

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 19:47
 1/6 kisnita ***** válasza:

Mi bajod van? Hát az, hogy másnapos vagy. Ennyi. Minek iszik aki nem bírja? :D Vagy a másik kedvencem: Szar a másnaposság ezért kell minden nap berúgni...:D

Viccel félre téve ha legközelebb többet iszol akkor lefekvés előtt vegyél be egy szem Algorinit (semmi bajod nem lesz tőle nyugi) és igyál meg legalább 1 liter vizet! Így nem leszel másnapos! Én eddig 1x próbáltam mert nem vagyok nagy ivó, de nekem bevált. És a tv-ben szokott menni egy műsör Mi jó a testednek? vagy valami ilyesmi címmel fut és abban is ezt tanácsolták másnaposság megelőzésére.

2010. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
Nekem a 0,5-1 liter víz algopirin nélkül is működik... egyébként semmit ne csinálj, egyél-igyál amikor jól esik, 24 óra alatt el szokott múlni.
2010. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igyál szőlőlevet :D meg aludj
2010. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Energiaitalt nem szabad fogyasztani alkohollal, azt inkább másnap reggel idd meg. Másnaposságra a szénsavas ásványvíz is jó, ugyanis attól vagy másnapos, hogy kiszáradsz. Nekem ez jött be.
2010. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szar a másnaposság, ezért kell mindennap bebszni
2011. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobban vagy?

Mi segített?

2023. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!