Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sokszor fogadtad meg másnaposa...

Sokszor fogadtad meg másnaposan, hogy többet nem iszol? És betartottad?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok lerészegedés után másnapos, de részeg is utoljára 3 éve voltam (előtte se sűrűn), így nem nagyon kell fogadkoznom, hogy nem csinálom többet :)

Iszonyat jót alszok olyankor, 6 óra alvás után olyan frissen és fitten ébredek, mint máskor soha.

2010. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer. És nem :)

De azért próbálom nem túlzásba vinni ha iszok, és ritkán iszok.

2010. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerese iszom. Többnyire bort, töbnyire mértékkel. Ritkán vagyok másnapos. Minek fogadnák meg nyilvánvaló hülyeségeket.
2010. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is boros vagyok inkább és nem szoktam megfogadni, inkább másnap mikor eléggé rossz közérzetem van,akkor szoktam,h legközelebb kevesebbet iszom... de hát nem mindig jön össze :D
2010. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer rúgtam be nagyon, és borzasztó volt a másnap, akkor megfogadtam. Addig sem ittam sose, azóta sem, max ünnepekkor egy rövidet, esetleg pezsgőt, de részeg nem voltam azóta sem.
2010. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Velem már elég sokszor előfordult, hogy úgy berúgtam, hogy volt " A lábamon alig-alig-alig, mégis elhányok a falig", eddig kb. 7-8 alkalommal, de majd csak belejövök! :)

Legutóbb nem volt szándékos: 2-3 sörről volt szó a haverokkal, és tudtomon kívül mindegyik sörömbe belenyomattak 1-1 deci vodkát! Azóta szódavizet sem fogadok el tőlük! (ez kb. 2,5-3 éve történt)


Ja, és 50/F vagyok!

2010. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

22:19-es vagyok:

Nem fogadkoztam-

Eldöntöttem!

2010. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer sem tartottam be.

Egy gyenge akaratú balf@sz vagyok.

2010. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még sosem - ugyanis még sohasem voltam másnapos,akármennyit ittam is. Pedig egyszer kipróbálnám.
2010. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolsó - hát keverj össze mindent, akkor az leszel :D

sör, konyak, pálinka, bor, de ha kipróbálod nem fog tetszeni :S

2010. szept. 24. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!