Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposan nem kívánom az...

Másnaposan nem kívánom az ételt. Akkor is egyek ha nem esik jól?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyál egy feles jóféle pálinkát. De ne többet!

Utána meg fogsz éhezni. (Tapasztalat)

2010. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nálam ami mindig hatásos ha nem is bírok semmit se enni Multivitamios cappy meg sós ropi nekem ez a tuti recept
2010. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fodri válasza:
Könnyű ételeket egyél és keveset!
2010. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VargaSz válasza:
100%
Ha nagyon rosszul vagyok, akkor egy napig húslevesen élek. Mindig segített még abban, hogy helyrejöjjön a gyomrom.
2010. nov. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindenképpen enned kell valamit!Nekem álltalában a sósabb ételek segítenek,vagy a húsleves!
2010. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. nov. 13. 18:18
 7/9 katatika válasza:
nekem mindig be vált a kaukázusi kefir
2010. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

inkább igyál, mert ki fogsz száradni és annak nem lesz jó vége.De ha egy mód van rá, akkor ne rúgj be.Ennyi.


De egyél, mert éhenhalsz előbb vagy utóbb.Vagy legyél alkoholista és akkor egyszer úgyis el kell kezdeni enni.akkor majd rájössz mi az amit enned kell.Ha jól esik ha nem.

2010. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az első és a negyedik válaszolóval értek egyet.:D ha berúgsz az azt jelenti hogy túl sok alkoholt fogyasztassz ahhoz, hogy a gyomrod fel tudja dolgozni ezért savtúltengés keletkezik ami miatt rosszul vagy másnap. megiszol egy stampót (feles szigorúan házi pálesz a bolti pancsolttól csak szarabbul leszel) meg max 1 sört rá 1-2 adag finom tyúkhúsleves és voálá. vannak viszont akik szódabikarbónát-ot isznak de sztem az szar.
2010. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!