Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rafinériák? Hogy iszol úgy...

Rafinériák? Hogy iszol úgy sokat hogy ne taccsolj ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy csak vizet iszok, esetleg teát, üdítőt, alkoholmentes sört, kölyökpezsgőt, stb. :D

A rosszullét esélyét növeli, ha sok alkoholos italt fogyaszt valaki, rossz minőségűt, éhgyomorra és esetleg keveri is őket. Jó ha az ember otthon kitapasztalja a határait, mielőtt élesben lenne nagymenő.

2010. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lassan igyál, ne akarj azonnal berugni. Ha rövid italod van amit egyszerre illik felhajtani, akkor hajtsd fel, de utána várj 20 percet a következővel. Közben beszélgess, lazits, élvezd,amint fokozatosan veszited el a kontrolt:) A másik, hogyha eszel piálás közben kevésébé fogsz berúgni, de nem mindegy mit eszel: én pl ha ivás közben édeset eszem csak rosszabbul érzem magam. Úgyhogy inkább sósat ajánlok.
2010. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előtte zsírosat,pl. szalonnát egyél.Az hatásos. De nem kell sokat inni,mert akkor így is megárt.
2010. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem iszom annyit?

Az emberek azért ezt érezni szokták, hogy 2 vagy 8 felest tudnak úgy meginni, hogy jól érzik magukat és nem lesz bajuk.

2010. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem iszok sokat, úgyhogy ez a legjobb tanács! De van ismim, aki szintén a zsiros ételekre esküszik, sőt néhány kanál olajat nyel le, attól állitólag nem szivódik fel olyan gyorsan az alkohol
2010. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az olaj jó cucc, de nem is olyan könnyű natúrban lenyelni pár kanállal XD
2010. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Juuuujjjj, csak zsírosat ne egyél! Én idén jöttem rá, hogy mért van az, hogy néha nagyon jól bírom a piát, néha viszont már 2 üveg sörtől kidobom a taccsot. Hát azért, mert olyankor mindig valami nagyon zsírosat ettem előtte. És erre az összefüggésre csak kb a 10ik nagy piálásom után jöttem rá -.-

Szóval lehet, hogy valakinek bejön a zsíros étel, de szerintem típus függő.

Az én tapasztalataim: mindenképp egyél (leginkább amit kívánsz), tényleg ne hajtsd fel gyors egymásutánban, mert abból csak hányás lesz, inkább lassan szopogatva. Ezen kívül pedig válassz vagy szénsavas, vagy szénsav-mentes. Ha csak szénsavasat iszol akkor akár keverheted is, hogy sört iszol pezsgővel, de ha inkább rövidezel, akkor ne nagyon igyál szénsavasat (persze éjfélkor az egy pohár pezsgő nem számít), mert az valahogy felforgatja a gyomrod tartalmát. Na és hogy alvás közben/reggel ne kelljen hánynod, arra én azt szoktam csinálni, hogy nagyon magas párnán alszom (szinte ülve). Nem tudom miért, de nekem használ.

Most így elsőre ennyi, de majd még írok, ha eszembe jut valami :)

2010. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minőségi piát (rövidet) kell inni, egy félét, mellé sört esetleg, vagy gyümölcslevet kísérőnek. A kóla nekem nem jött be, lehet hogy másnak jó az is, nem tudhatom. És természetesen ésszel, szépen beosztva. De a legfontosabb a minőség. Ha jó piától rúgsz be, másnapos se leszel. Ajánlom a Bols vodkát. Nagyon kellemes íze van, elég erős is, és én még nem voltam tőle másnapos, pedig pusztítom rendesen :). Még egy valami: ha Jägert iszol, azt semmivel se keverd, mert annak könnyen lehet róka a vége :)
2010. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:
kólát iszom.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű egyél közben valami sósat mert az szívja az alkohol vagy esetlg közben cólát,vizet,teát,rostos leveket,egyél zsírosat,és ne igyál összevissza!
2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!