Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 13 évesen mennyire ártalmas...

13 évesen mennyire ártalmas inni (alkoholt) gyakrabban is?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó:)
2009. febr. 10. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk nem hal bele senki,de főleg az agyat kárositja ebben a korban,mert nem képződik annyi,mint az alkohol nélkül. Magyarul sok alkohol butít. Lehet,hogy alkoholista lesz,de mondjuk ez sem biztos.
2009. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az agyat minden korban egyformán károsítja vagyis: nagyon...de egy fejlődő szervezetnél a testet is...az ivarszerveket...még a nemzési képességet is visszavetheti...a máj is szétmegy tőle...szóval baromi ártalmas
2009. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
koszi
2009. febr. 10. 15:15
 4/17 anonim válasza:
40%
Nagyon ártalmas .Veszélye az ,hogy alkoholista leszel felnőtt korodra.Eliszod amit a szüleid összekuporgattak a boldogságodra,és majd az utcán élsz.
2009. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó válaszadó:lefestettél egy képet,de azért nem biztos,hogy ilyen lesz,honnan tudod biztosan? Pl.lehet h a szülők már alkoholisták.
2009. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Minden korban ártalmas, de minél fiatalabb a szervezet, annál károsabb... 13 évesen nem érdemes elkezdeni inni... Egy-két sör talán belefér néha, de sztem még annyi sem... Akárkidről van szó, szerintem figyelmeztesd (ha jó barátod), s mond meg neki, hogy ráér még arra... Bár tudom, hogy manapság már korábban kezdődik minden, mert az a "menő", meg ha a másik is iszik, neki is kell, de hidd el, nem éri meg... :)
2009. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha jól esik igyál, egyszer élsz. Jobb ha már most elkezded és kialakul valamilyen szintű tolerancia, mint, ha csak 18 évesen innál először, de akkor rengeteget és egyből hányós fetrengős dologba csöppennél bele
2009. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Miért kell más véleményét megszólni.Elvégre nem neked írtam.Írj privit ha van valami bajod.

Elvonókúrásokkal dolgoztam.Legtöbbnél már fiatalon kezdődött.

Nem maga az alkohol mennyisége számít ,hanem a rendszeres bevitel.:-)

2009. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
69%

Gondolom nem a barátodról hanem rólad van szó.

Énis korán kezdtem inni és most már iszonyat gáznak érzem hogy olyan korán kezdtem.rossz visszagondolni hogy még szartse tudtam az életröl de piálni már tudtam.Most 16 évas vagyok és most hetente többször füvezek.

Hétközbe suli után dolgozom hogy legyen pénzem rá,még mielött azt hinnétek hogy anyámat húzom pénzzel.És középiskolába 3-4-es tanuló vagyok.Álltalános iskolát rosszul fejeztem be ezért egy évet szakiskolába jártam.Mikor átraktak szakközépbe (majdnem egy éve)azthittem hogy ilyen élettet élve nem maradok ott sokáig.De nagyon nem úgy néz ki mintha megbuknék bármiből is.

2009. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Szia én 14 éves lány vagyok enyi idösen én is piáltam haverokal de aba hagytam emrt nekem a családban van pár rokon ki piál(nem aszüleim)osztársam is van ki iszik s nem szép látvány hogy 14 évesen agyilag 0...ha iszol is a barátokal ne sokat mert minél töbet iszol anál roszab lesz... S a szülök mit szolnak!?
2009. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!