Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki hajlamos arra, hogy...

Ha valaki hajlamos arra, hogy kiesnek dolgok ha nagyon részeg, kieshet az is, amit azelőtt csinált mielőtt inni kezdett volna? Vagy arra tisztán emlékszik mindenki?

Figyelt kérdés
Nem voltam még annyira részeg, nem is tervezem, csak kíváncsi vagyok hogy vajon emlékezhet-e most arra valaki, amit ivás előtt csinált/mondott? Tapasztalatok?
2011. okt. 8. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre emlékszik, még arra is, hogy ivott, aztán egyszercsak képszakadás,(utolsó jelenet) és onnan esik ki minden. (nekem így mesélték, van aki tudja is abban a pillanatban, hogy: Na! Innen nem fogok semmire emlékezni...!-erre még emlékszik, aztán semmi...)
2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távú memória!
2011. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem egyszer volt, nem olyan jó mikor a haverjaid mondják miket csináltál én pl le akartam cigiztetni a főnököm csaját, lehugyoztam a 24 coll kerekeit meg ilyenek ,de nem haragudott meg rám :) De volt hogy reggel szomszédok papír cetlit hagytak az ajtómon ,hogy ennyi a kár a parkoló autókon ,lefilmezték,hogy elhígyem miket műveltem... pia a legdrágább mulatság !!!!
2011. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) .azért kérdeztem, mert beszéltem valakivel, utána meg eléggé sokat ivott..hogy emlékszik-e a beszélgetésünkre :D
2011. okt. 8. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
megkérdezni meg nem akartam.
2011. okt. 8. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Emlékszel egy ideig mi volt..elötte
2011. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddigi életemben kétszer sikerült teljesen lerészegedni, mindenre emlékszem ami előtte történt. Aztán hirtelen valóban "képszakadás". Tehát ami utána történt teljesen kiesett. Csak másnap felkeltem és borzasztóan másnapos voltam.
2022. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!