Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Zöld abszint!? Nagyon erős? :D

Zöld abszint!? Nagyon erős? :D

Figyelt kérdés

Mit kell tudni róla? :D 1 felestől ha előtte eszek is rendesen meg fékelek lehet valami bajom? max 2től :)

70%os

F


2011. febr. 15. 14:47
 1/5 Phoney ***** válasza:

Először azt kell tudni róla, hogy az szinte biztosan nem abszint, hanem 70% alkohol festékkel, aromával, ürömkivonattal (és mellesleg túl sok pénzért).


1-2 felestől nem lesz bajod, ha szoktál töményet inni, de azt is illik tudni, hogy az abszint töményen ivása csak ilyen ökör modern divat, amit a műveletlenségből fakad.

2011. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza van. ma már nem (nagyon) lehet rendes abszintot kapni. ettől függetlenül én régen sokszor ittam, de nem csak úgy, hogy fogom és lehúzom....meg volt a rituáléja. szerintem úgy az igazi :)

1-2 felestől nem lesz bajod sőt szerintem 3-tól sem (ha higitva iszod)

2011. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
Lehet kapni rendes abszintot, és egyre többet (mióta kiderült, hogy nem mérgező), csak nálunk nem árulják, mert amíg a pancsokért is kifizetünk akár 6-8 ezreket, addig hülyék lesznek behozni a valódit:)
2011. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
én ittam egy felest csak így simán azt semmi ereje sztem gyenge a hp az az ütős egyszer fél litert húzóra megittam XD az kemény volt XD
2011. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza. drága, és nem éri meg megvenni. inkább egy jó kis whiskey.
2011. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!