Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italokat ajánlotok egy...

Milyen italokat ajánlotok egy vidéki bárba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ a célközönségtől.

Mondjuk sörből Drehert, de elfogult vagyok. :D

2011. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanokat mint egy városiba. Nekem speciel a tequila (silver és gold is), vodka, gin tonic, esetleg pár koktél, nekem ezek a kedvenceim.
2011. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A Dreher drága és xar is.


Vegyél olcsó román, szerb söröket, 100x jobbak mint a dreher.



Amúgy a vodka szilva és körte pálinka alap meg a hubertus és az unicum is, whiskyből is valami olcsót, a gyerekeknek meg gyümölcsvodka, likőr baileys és egyéb aromás vackok.


A techuilát szerintem nyugodtan kihagyhatod a kínálatból.


Aztán gyümölcsleveket vehetsz még koktélokhoz, nameg kannásbort sokat.

2011. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A profitot amúgysem a kéthetente vagy hétvégente beeső pár fiatal fogja jelenteni neked hanem az egész napot ott ücsörgő, az összes segélyt meg minden pénzét odahordó emberek.. Nameg a kora reggel ott bemelegítő melósok.


Ja a kétdekásakat kihagytam, azok is kellenek ám ;)

2011. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

@anonym_anomália: :D na persze.


Ha már a "bár" kategóriába sorolható a hely, akkor a rövideket nem a Pilis '91 Kft kínálatából kéne összeválogatni. :D

2011. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy vidéki késdobálóba? :D


Az csak egy oylan nyugatias elnevezés, hogy "Bár" mert Korcsmának vagy Ivónak már ciki hívni.

2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Gyá, késdobálóba kell kétféle kannás, kőbányai hordóból meg Szergej ízű ízesített szeszesital. :D


Tényleg, Kérdező, mennyire "bár" ez a "bár"?

2011. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként én is vidéki vagyok eredetileg, aztán ott meg pihenő espresso nak meg borpatikának hívják.
2011. márc. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy aranyos kis faluban élek, hihetetlenül hangulatos ám amikor havonta egyszer belépek az egyik borozóba, a tulaj meg rámköszön hogy "Gáborkám, mit innya?" :D
2011. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
föccs, sör, pálinka, és ami a legfontosabb: friss tehéntej
2011. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!