Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italokat ajánlotok egy...

Milyen italokat ajánlotok egy vidéki bárba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hubertus :D
2011. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A Bár alatt nem a korcsmát és egyébb késdobállót értem.

A kornyezetemben van elég ebből a fajtából. De BÁR nincs!

Szeretnék kitűnni és ahogyan az első hozzászólásban olvasható kicsit más réteget céloznék meg.

De nem egy budapesti éjjszakai Bár választéka érdekel.

Hanem azok amik már....


Aki a legjobb válaszokat adja egy sörre a haverom :D


Köszönöm!!!

2011. márc. 1. 11:10
 13/17 BeerHunter ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hol lenne helyileg, de én valami finom házisört csapolnék, a hűtőben pedig a Heineken család termékeit tartanám.

Rövidből: Zwacknak a minősgibb italait, pálinkából mondjuk Agárdit, és mindenképp csinálék egy 5-7 koktélból álló kis kínálatot, amit nem nehéz elkészíteni, de nagyon pofásak.

Borból nem kell kannás, én egy jóféle termelői borban gondolkoznék. Ezek nem drágák, de nagyon finomak tudnak lenni.

Ja, és 15-17-ig csinálnék egy akciót, amikor a sör féláron van, literes korsóban, és a hét minden napjára csinálnék felesakciót.

És ami a legfontosabb, lehessen kajálni valamit! Gusztusos hagymás zsíroskenyérnél incs jobb, de lehet sima melegszendó si. Mindegy, csak valami legyen.


Elsőre ennyi jutott az eszembe, remélem imerítő választ adtam :)


Sok sikert!

2011. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Búzasört mindenképpen tarts, illetve valami cseh, belga ínyencséget is becsempészhetnél. Csak ezeket ne rejsd el, megfelelően tudasd a vendégekkel, hogy mi jóra lelhetnek nálad.
2011. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha 1 kisseb településen vagy akkor kötelező magkostolni a helyi házibort és legfőképpen a házipálinkát hisz ez 1 fajta hungarikum. és nem máshol már ugysem ihatsz ugyanolyat
2011. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
sört mindenképpen, meg golden gate, vice roy cigit az orkoknak:D
2011. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Debrecen is vidék, és csiszta-puszta is. Debrecenbe ugyanazt, mint "idehaza". Csiszta-pusztára kisfröccsöt. Egyébként mindig az határozza meg, hogy milyen a környék, és kik mennek be. Ezt kell szem előtt tartani.
2011. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!