Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Buliba akarok hétvégén menni...

Buliba akarok hétvégén menni nem szeretem a sört de szeretnék valami piát inni ami nem ütős és nem rúgok be tőle. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


bacardi


igaz 3 deci 300forint körül van,de finom nagyon

2011. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy te még sosem ittál úgy igazándiból alkoholt. Innentől kezdve valószínűleg bármit is iszol, be fogsz tőle rúgni, hiszen egyáltalán nem vagy hozzászokva.
2011. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy szimpla vodka narancs is szóba jöhet
2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bacardi,cinzano,likőrök, boroskóla,vodkanaranc,stb,
2011. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmitől sem rúgsz be, ha nem viszed túlzásba. Mértékletesség a kulcsszó az első bulikon.
2011. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elsö válaszolónak: húúúú ilyen olcsón sehol nem lehet bacardi breezert kapni még boltban sem nem hogy diszkóban, kocsmában. itt nálunk 990 ft 1 üveggel és nem egy pesti menö helyen árulják ennyiért..


amugy meg ha a sört szereted ihatsz azt is bulizás közben, v tényleg csak mértékkel a rövidekkel :)

2011. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen helyre mész. mondjuk én szeretem a sört, azt szoktam inni. berúgni nem szeretek, max becsiccsenteni. :D


talán egy fröccs jó lenne, bár ha valami elit helyre mész, akkor kinéznek, ha ezt iszod.


igyál valami koktélt, vagy bacardi breezert.

2011. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. márc. 26. 07:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Veszel valami olcsó bort és szódavizet vagy ásványvizet és kombinálod az arányokat. Gyakorlatilag fröccsöket csinálsz itt találsz egy kis segítséget.

[link]

2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha nem szereted magában a sört, keverd kólával.:)
2011. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!