Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mi történne egy...

Szerintetek mi történne egy 21 éves sráccal, ha meginna egy liter pálinkát?

Figyelt kérdés
Ismerősöm próbál menőzni, hogy este megivott egy üveggel, persze én nem hiszem el neki, de ő váltig állítja, hogy így volt...szerintem tuti detoxba kötött volna ki...Mi a véleményetek? :)
2011. máj. 4. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, hány fokos volt a pálinka, milyen gyorsan itta meg és mennyire bírja az alkoholt.

Nekem lányként volt olyan estém, hogy kb. 5 liter bort megittam, és azon kívül, hogy durván berúgtam, semmi bajom nem lett. De ehhez tudni kell, hogy akkor már több mint egy hete masszívan alkoholizáltunk és a gyomrom hozzászokott. Aztán abbahagytam, most már két decit sem bírok meginni.

Szóval ha minden körülmény adott, simán lehet, hogy tényleg megivott annyit.

2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Nekem is van pár ismerősöm,akik úgy vedelnek hogy csak na!

Egy este alatt simán megittak 4 üveg bort 2en,vagy 2 üveg pálinkát.Hidd el nem lehetetlen :)

2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Először is a pálesz ritkán van literes üvegben. Általában felesben van, legalábbis a kereskedelemben kapható. Akkor az mindjárt a fele.

Aki nagyon bírja, annak talán meg se kottyan. Ismerek ilyet.

Egy kezdő valószínűleg öntudatlan lesz már kevesebbtől is. Szóval erősen függ az egyéntől.

2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mennyi idő alatt és milyet. Hétvégén is én megittam majdnem annyit, ráadásul mindenféle piából vegyesen, de sokat táncoltunk, ettünk meg volt rá idő is, szóval még csak fejbe se csapott igazán.

Bár az egy liter az ézért kicsit soknak tűnik... egy üveg még oké... az fél liter általában. xD Meg az egy este is gyanús. Kicsit túloz, de hát megesik az ilyen. :D

21/l

2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért fél liter bor még nem olyan nagy mennyiség..:))
2011. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hozzászokva, akkor egy fél liter pálinka minimum detox.
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Youtube-on is van pár video, h az orosz gyerek húzóra letolja az üveg vodkát, aztán meg mindenfele hány. :D Ismerősöd is így járhatott, ha így csinálta. Ha esze van, akkor nem egyszerre itta.
2011. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Egy liter az nagyon sok! Még fél is bőven elég! Csak lassan, több óra alatt, közben enni se feledkezz el, de ne 5 szem chipszet, hanem azért komolyabb kaját!


Fél liter pálinka az ca. 2 liter bor, ami meg már üt rendesen egy éjszaka alatt... Persze nem mindegy, hogy 70 vagy 110 kiló vagy!

2011. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szóval ennyi páleszt egész éjszakára nem 11-től 3-ig, hanem 9-től 5-ig be kell osztani!
2011. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én nem hiszem, hogy ennyit meg tudott volna inni úgy, hogy semmi baja nincs/nem volt tőle, de hát egészségére :D
2011. máj. 4. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!