Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan kell inni a Tequila...

Hogyan kell inni a Tequila Goldot?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy fahéjjal és naranccsal, de hogyan?...


A Silvert sóval és citrommal, a sót a kezedre szórod,onnan lenyalod, megiszod a tequilát, és bekapod a citromot.

Ezt értem.

De a goldnál hogyan kell? Gondolom h nem kell lenyalni a fahéj-port, az elég rossz ízű lehet... Vagy a narancsot kell fahéjba mártani?


Köszi a válaszokat! :)


Üdv.


2011. máj. 6. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
pont úgy, ahogy nem gondolod:) szerinte jó az a fahéj por, én a sót jobban utálom. és a citromot is:D
2011. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
43%

A normális tekilát magában kell inni.


A sz*rt meg nem kell megvenni, kivéve ha 2000 Ft, mert ha csak nyalogatós-citromos módszerrel iható, akkor pont annyit ér.


Egyébként de, le "kell" nyalni a fahéjat, arra gyorsan ráinni a szemetet, utána meg falni a naracsot, hogy ne érezd, milyen rossz tekilát iszol. ;)

2011. máj. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ugyaúgy,mint a Silvert? :D

Erre tényleg nem gondoltam. Köszi szépen! :)


Utolsó :

Sok helyen látom ezt, amit Te mondasz, hogy nem kell sóval meg fahéjjal,meg ilyenek, mert akkor az biztos sz*r, de szerintem ez egy jó szokás, jópofa, és Én így szeretem! :)


Köszi azért a válaszod...

2011. máj. 6. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
igazuk van.
2011. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bors/fahéj + narancs
2011. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!