Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ízlik a Soproni citromos és...

Ízlik a Soproni citromos és narancsos sör?

Figyelt kérdés

Először citromost ittam. Akkor nagyon ízlett, bár sört nem nagyon, csak egész kicsit éreztem rajta. Inkább olyan volt mint egy üdítő. De jó volt.

Aztán vettem narancsot, hogy azt is megkóstoljam. Az nagyon nem ízlett. Túl édes volt.

Most vettem citromosból egy vagonnal, mert olcsóbban adták az egyik boltban. Hát, nem ilyen ízre emlékeztem. Most már ezt is olyan édesnek érzem, hogy alig tudom meginni. Olyan mint a lónyál. Inkább csak muszájból iszom, hogy fogyjon.

Nektek ízlik? Tényleg másképp csinálják az utóbbi időben, vagy az én ízlésem változott meg ilyen rövid idő alatt?


2011. máj. 12. 08:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem citromos Gössert ittál elsőként? Nem az nagyon ízlik, de se a citromos Soproni, se a narancsos Soproni nem. :/
2011. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
NeKEm bocsi.
2011. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőt egyszer próbáltam, akkor bejött, főleg a narancsos. Mentségemre legyen mondva, sose volt jó ízlésem sör terén, és nőből vagyok. :)

Eddig is szerettem a citromos sört, a Radlert, abból a bodzás is finom.

Sör is, meg nem is. Szerintem nem rossz.


Lehet, megint kéne egy kis "minőségellenőrzés", hogy tényleg olyan édes-e. :D

2011. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De igen. Tavaly egész nyáron szinte csak citromos Gössert ittam. Az nagyon ízlik még most is. Ahhoz képest ez a Soproni elég nagy csalódás.
2011. máj. 12. 09:07
 5/13 anonim ***** válasza:
én a tescóban kóstoltam mindegyiket. üdítőnek elmegy, de a sörhöz köze nincs.
2011. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hazi radler = sor + sprite vagy gyomber. Teljesen jo nyari melegben. :)
2011. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Gösser citromos párti vagyok. A sopronit egyszer kostóltam, de a Gössert jobbnak tartom.

A narancsos nem jött be...


Üdv!

2011. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezzel valahogy én is így vagyok.
2011. máj. 12. 16:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a soproni, itt sokkal jobban lehet érezni a sör izét. Gössert, Borsodit és Radlert nagyon nem szeretem.
2011. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó kis üdítők ezek. Talán még autóba is mernék ülni utána, ha nem lenne törvéánybe írva....


Ellenben Ízleni ízlik, mind a kettő. Nagyon sokáig citromos gösseren éltem én is, most átálltam a heinekenre. Napi egy dobozt iszok meg általában iskola után feltöltődésként az esti hajtásra.:)

2011. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!