Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 éveseknek ajánlott whiskey,...

16 éveseknek ajánlott whiskey, vagy más tömény ital? Többi lent?

Figyelt kérdés
a haverokkal ugydontottunk, hogy eleg volt mar a sok sor bol, es kiprobalunk valami erosebb italokat is, ugytontottunk veszunk egy jim beam whiskeyt, 0.70 L, es 4 en eliszogatjuk, mit javasoltok, vagy vegyunk esetleg valami gyengebbet, vagy erosebbet?
2011. máj. 12. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Ajánlottnak nem ajánlott... de ha már megvettétek, vigyázzatok vele. Én csak sört ittam, mikor egy bulin versenyezni kezdünk, ki bírja tovább - whiskey-vel.

Előre szóltam, hogy ha érzem hogy kezdek beállni, abbahagyom.

Hát, kb. egy fél üveggel megittam, de nem éreztem hogy kezdenék beállni... csak egyik pillanatról a másikra kifeküdtem :D

2011. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor utos lehet, csak mi mar unjuk a sort, gondoltunk veszunk valami erosset, csak kicsit tartunk attol hogy ugy bebaszunk meg osszehanyunk mindent :D
2011. máj. 12. 14:57
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz képest, hogy 18 alattinak szeszes ital nem adható el... Előbb egy helyesírási kéziszótárt lapozgass, és ha az oké (kb leszel addigra 18), akkor meg mindegy már, hogy mit iszol.
2011. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Elég szomorú, ha már 16 éves gyerekek ott tartanak, hogy unják a sok sört...
2011. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
jolvan, csak kicsit sietve irtam, amugy nem tudok ekezetekkel irni angol windows miatt, es pedig piat adnak 18 alatt is, igaz nem volna szabad.
2011. máj. 12. 15:01
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is hasonló a véleményem, mint a másodiknak. Igazolást nyert számomra a firkálmányod bogarászva, hogy az alkohol igenis erős idegméreg, és rombolja az agysejteket.


Nem vagyok mai csirke, kétszer annyi idős, mint te, de még nem untam rá a könnyebb italokra, és egyáltalán nem ácsingózom a tömény italok után. Nem is ízlenek.

Részeg se akarok lenni, csak akkor iszok, ha van rá hely, mód, és alkalom. Meg esetleg némi társaság.


Úgy látom, nektek meg ez a szórakozás: van egy ezres, venni kell belőle valami piát, aztán se.ggrészegen hányni.

Ahogy az összes lecsúszott alkoholista és csöves csinálja...

Szép karrier, fel ne add a világ minden kincséért sem!


Neked már mindegy mit iszol, csak részegebb leszel, azt meg reggelre kialussza az ember. De ha hülye...

2011. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem iszok en, sott nagyon ritkan, 1-2 honapba egyszer ha osszehozunk a haverokkal 1 kis hazibulit csak akkor... de altalaban mindig sort vettunk, es gondoltuk kiprobalunk valami masat is lassuk milyen.
2011. máj. 12. 15:07
 8/19 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy sokan lefikázzák a kérdésed, de nekem az a véleményem, hogy mindent ki kell próbálni egyszer.


Ha érzitek, hogy elég - úgyis leálltok nem?

Három felestől egy majdnem felnőtt embernek nem lesz semmi baja. Nagyon tiszta ital, max. bekarmoltok kicsit, de másnap nincs semmi fejfájás meg émelygés.


Jó bulizást!

2011. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, ha valaki ennyire felnőttnek érzi magát, az álljon az apja elé, és beszélje meg vele ezt. Ha már inni akartok, akkor kulturáltan, mértékkel és szülői utbaigazítással.

Na, ha ezt megtennétek, akkor lehet, hogy felnőttként kezelnének, és apád megveregetné a vállad. És ha azt mondja, fiam, ez túl korai, akkor azt is el kellene fogadni, és az érveit megérteni.


Üdv!

2011. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
16 vagy? és még iszol?! égő... próbáld inkább az indiai kendert. (beszarok, 16 évesen whiskey - nem gáz, mert pár ital belefér, de csak óvatosan.)
2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!