Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 éveseknek ajánlott whiskey,...

16 éveseknek ajánlott whiskey, vagy más tömény ital? Többi lent?

Figyelt kérdés
a haverokkal ugydontottunk, hogy eleg volt mar a sok sor bol, es kiprobalunk valami erosebb italokat is, ugytontottunk veszunk egy jim beam whiskeyt, 0.70 L, es 4 en eliszogatjuk, mit javasoltok, vagy vegyunk esetleg valami gyengebbet, vagy erosebbet?
2011. máj. 12. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én vodkát szeretem. Bár én keverem sió naranccsal, de nézd el nekem.. lány vagyok :p
2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy most mindenki ezzel jon hogy ur isten csak 16 eves, de a mai fiatalsag, es van sok 14-15 eves aki rosszabb, amugy nem akarok en komaba kerulni es annyit inni, csak kiprobalni es jol erezni magam tolle!
2011. máj. 12. 15:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem általában akik kómába kerülnek, azoknak se az volt a céljuk. Ettől függetlenül értelmesebben is tölthetnéd az idődet.
2011. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Phoney ***** válasza:

Tökre hiába mutogatsz a 14 éves alkolistákra, attól neked nem lesz jobb, hogy középkorú emberként majd egyszerre lesztek beteg emberek:D


Egyébként meg annak a JB-nek az árából (3000 Ft?) vegyetek inkább 2 üveg iható bort....feleannyi alkohol, de legalább nem csak behányni jó. Ha majd borból is unásig vágjátok az összeset, akkor gyertek vissza. :P


Amúgy az rég rossz, ha azért iszol, hogy attól érezd jól magad, mert azt úgy nevezik, hogy drogozás.

2011. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Jajj már, most minek kell őt osztani? Ti nem ittatok 16 évesen? Szerintem nincs is olyan ember aki kamasz korában hébe-hóba nem rugott be. Sok álszent...
2011. máj. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Haver!

Én (a barátaimhoz képest későn) 14 évesen ittam az első korty sörömet (Bátyám vette). Még azon a nyáron rúgtam be egy jót, tudod amikor csak kib*sz jól érzed magad, de nem hánysz le semmit. Én akkor rumoztam(alkalomhoz illően ugyanis vízitúrán voltam, a vízen meg rumot szokás inni). 18 éves koromig én is berúgtam egy párszor, de nem vittük túlzásba, és ez a lényeg! hogy határt tudj szabni magadnak és azt be is tartsd.

Ami a Jim Beam-et illeti, én nem bírom meginni a bourbon-

ös whiskey-ket, de a bourbon menteseket szeretem pl: Canadian Special Old, Vagy a Chivas Regal 12 years.

A legtöbbször otthonról vittem piát bulikba, úgy hogy apám adta. Szerintem a te faterod is megértő lesz.

2011. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jajj már, most minek kell őt osztani? Ti nem ittatok 16 évesen? Szerintem nincs is olyan ember aki kamasz korában hébe-hóba nem rugott be. Sok álszent...


Azért van egy kis különbség a hébe-hóba berúgás és aközött, hogy már annyit vedelt, hogy "elég volt már a sok sörből". Egyébként meg akármilyen hihetetlen, léteznek olyan emberek, kamaszok is, akiknek nem kell alkohol ahhoz, hogy jól érezzék magukat egy társaságban. Nem mindenkinek arról szólnak a baráti összejövetelek, hogy vedelünk, amíg bírja a gyomrunk/pénztárcánk. Persze az olyanoknak, mint ti, akik alkohol nélkül nem tudtok egy jót szórakozni, ezt nehéz elképzelni, egyszerűbb azt mondani, hogy álszent.

2011. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyébként meg csak hogy kötekedjek: "én már nem vagyok mai csirke, kétszer annyi vagyok mint te"


Elég érdekes, amikor a férfiak az erejök teljében 40+3-4 felett vannak. Midnegy, te tudod. Egyébként meg számomra a sör a favorit bármi buli van, fesztiválokon is. Igazából voltam én már elégszer részeg, és nem megoldás a gondokra. Meg a jókedv is másnapig tart, utána kibírhatatlan vagyok. Inkább pár sör az íze miatt, me egy cigi (nem nem füves.)

2011. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Már nem is csodálkozom. Ismerek 12 éves gyerekeket is, akik 'bulcsihhkon' annyit isznak, mint két felnőtt együttvéve...


De én azért nem ajánlanám. Sétálj be egy forgalmas kocsmába mondjuk hétvégén, nézz körül, és szokj hozzá a látványhoz. Hamarosan ez lesz a lakhelyed.

2011. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!