Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kezdő ivónak mennyire erős a...

Kezdő ivónak mennyire erős a Malibu?

Figyelt kérdés
Kb. mennyit kell innia ahhoz, hogy berugjon?
2011. jún. 5. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdő ivónak kb mindegy mert 3-4 pohárka (ne teli pohárra gondolj) után kidől mint a huzat, jó esetben nem hányja ki az agyát.

Amúgy ha 1-2 pohárral elszopogatsz, nem lesz bajod, de amúgy szerintem ocsmánymód édes a Malibu, persze ha szereted a tömény édes-kókuszos ízt, akkor neked találták ki.

2011. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

3-4 elég lesz ha kezdő.

Igyál mojitót az sokkal finomabb :)

2011. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek más.Első bulizásomnál le akart itatni egy pasi,mert tudta,hogy 1. bulim...Kiittam a pénztárcájából,és nem tudott akkor sem megfektetni... :D Minél részegebb vagyok,annál erősebb a tudat bennem,hogy mikkel kell vigyáznom...
2011. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!