Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kezdő tini mennyit ihat...

Egy kezdő tini mennyit ihat hogy ne legyen hullarészeg?

Figyelt kérdés

Egy 15-16 év körüli lánynak, aki még nem nagyon ivott alkoholt mennyi az a mennyiség, amitől jól érzi magát egy buliban, kicsit be is csiccsent de nem seggrészeg és nem köt ki a kórházban ájultan alkoholmérgezéssel?

Borból:

Sörből:

Pálinkából:

stb... ?


2011. aug. 28. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
37%

Semennyit.


Kezdő tini? A kezdő tini semmit. A haladó tinik ihatnak csak.

2011. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
attól függ hogy hogy bírod az alkoholt ha nem bírod egy egy pohár is elég ha bírod akkor egy egy üveg se árt. ezt nem lehet megmondani, de sajnállak hogy ha ahhoz hogy jó kedved legyen innod kell...
2011. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A kezdőt úgy értem, hogy először iszik. Mindenki elkezdi valahol, nem?
2011. aug. 28. 22:38
 4/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez nagyon hülyén hangzik, de nem rólam van szó :D sőt, még nem is egy barátnőmről, ami a másik kifogás lenne :D nekem nem kell pia a jókedvhez, néha egy sima vicc is kiveri a biztosítékot... csak érdeklődöm.

De átlagba sincs valami? Sap/kb?

2011. aug. 28. 22:40
 5/25 krameri ***** válasza:

ha még nem ittál, akkor inkább azon múlik mennyit bírsz az íze miatt. Sör, bor nem fog tetszeni elsőre, de a töménnyel vigyázz, a felesek gyorsan lecsúsznak.

Szerintem max 1-2 rövid, semmiképp se többet.

Különben ha csiccsenteni, jól érezni akarod magad, arra jobb a sör bor.

2011. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
kedves utolsó 4 deci pálinka és 1 liter sör 1 kalap alá van véve neked? biztos bennem van a hiba...
2011. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
csináld azt, hogy iszol 1-2 felest, vársz kb fél vagy egy órát és érzed, hogy mennyire hat, ha még érzed, hogy bírnál, igyál még egyet, ha kicsit soknak érzek, akkor 1 óra szünet, és addig csak vizet igyál és így tovább
2011. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

bor: 6-7 dl

sör: nem tudom sztem olyan 1,5 liter

pálinka: 1,5 - 2 dl (ez 3-4 feles)

2011. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
ÉN a pálinka szagától alapból rosszul vagyok, a bornak se az íze se a szaga nem tetszik, a sör úgy ahogy elmegy, de ezért próbáltam általánosságba kérdezni, hogy úgyamúgy ezekből mennyit lehetne inni...
2011. aug. 28. 23:01
 10/25 A kérdező kommentje:
de köszi az eddigi válaszokat, várok még további hozzászólásokat :)
2011. aug. 28. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!