Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka mivel a legjobb?

Vodka mivel a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Keverni szeretnék vodkát valamivel. Azért keverem mert szerintem úgy egyrészt finomabb, több lesz belőle és így könnyű elrejteni. Érdekelne, hogy nektek melyik kombináció ízlett eddig a legjobban. (Vodka+narancsstb), milyen vodkát használjak(Kalinka, Royal)és milyen arányban keverjem. Előre is köszi.
2011. jún. 9. 09:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Egyszer kevertük azt hiszem lime-os Schweppes-szel, talán lime volt, zöld, az a lényeg:) És egészen finom volt, igaz, mi fele-fele arányban, ami azért kicsit ütős, de ha jobban higítod, nagyon kellemes szerintem. Mi Royal-t használtunk.
2011. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Köszi(:
2011. jún. 9. 10:10
 3/44 anonim ***** válasza:

Kalinka + Sió citrom-lime. 5 éve favorit. :)

A Royaltól nekem fáj a fejem másnap, a Kalinka nem drágább, és mindenképp jobb. :)

2011. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%

Én a jó "öreg" Bloody Mary-t részesítem előnyben:

2 rész vodka

4 rész paradicsomlé

kevés citromlé

csipetnyi só és bors.

2011. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Az is soka dob rajta, ha beteszed a fagyasztóba egy éjszakára a vodkát.

Keverve nekem a Bols vodka ízlik a legjobban.

Én ananásszal nagyon szeretem :)

2011. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:

Finlandia+narancs

Ez a legjobb!

2011. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi múltkor valami csöves vodkát ittunk Sprite-al és nagyon jó volt,szóval gondolom egy jobbfajta vodkával még jobb lesz.
2011. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Magas gyümölcstartalmú (50-100%) almalével isteni finom szerintem. A vodka-narancs is fonom, de kicsit már uncsi. :)
2011. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
A sió citrom-lime-s meg a sprite-s megoldások tűnnek a legjobbnak, ezeket magukban is szeretem. eddig kalinka-t nem ittam mert azt hittem a royal jobb, de elég sok negatív kritikát hallok a royal-ról szóval most szerintem kipróbálom a kalinkát. a paradicsomlevet nemszeretem, de azért köszi mindnekinek:) még annyit esetleg le tudna valaki írni hogy milyen arányban igazán finom de azért mégsem túl gyenge? gondolom 2 1 arányban nem? szóval fél liter vodka, 1 liter más
2011. jún. 9. 10:30
 10/44 anonim ***** válasza:
Egyszer Jamie Oliver (ha jóé írom) műsorában láttam, hogy meglékelt egy dinnyét, tett bele egy tölcsért, amit teletöltött vodkával. A dinnye szépen magába itta és utána lehűtve "tálalta". Egyszer tuti kipróbálom nagyon jó lehet. :)
2011. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!