Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka mivel a legjobb?

Vodka mivel a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Keverni szeretnék vodkát valamivel. Azért keverem mert szerintem úgy egyrészt finomabb, több lesz belőle és így könnyű elrejteni. Érdekelne, hogy nektek melyik kombináció ízlett eddig a legjobban. (Vodka+narancsstb), milyen vodkát használjak(Kalinka, Royal)és milyen arányban keverjem. Előre is köszi.
2011. jún. 9. 09:58
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
annyian mondták lehet kipróbálok valami minőségibbet... köszi szépen nekedis
2011. júl. 31. 15:05
 42/44 lee12 válasza:
Már nem aktuális de azért leírom a tapasztalataimat. 20 vagyok és minden buliban vodkát iszom.Ittam már mindenféle vodkát a mocskosdrága finnországból kapottól kezdve a sparos szarig.Én személy szerint soha életemben nem szerettem tisztán inni.Úgyhogy ha te se bírod tisztán és kevered akkor tökmindegy hogy sparos szar vagy finn minőségi.általában mi fiatalok azért isszuk hogy berugjunk úgyhogy olcsóbb és szarabb vodkával ez tökéletesen elérhető és ízben se mondod meg mert kevert.ha kevered akkor igazából tökmindegy mert valamennyire elveszi az ízét emiatt úgyis megiszod.kalinka meg royal egykutya, semmi különbség nincs. Én holnap kipróbálom a pezsgő energiaital vodka kombot(full moon asszem a neve) elvileg gyilkos
2013. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Próbáld a Russkij Standard Vodkát.

A sima az olyan 4.000 körül van,az arany az 5.500 körül. Sió Lime vagy citrommal jó.

2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
#3 köszi az ötletet.Rettenet rossz.
2021. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!