Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka mivel a legjobb?

Vodka mivel a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Keverni szeretnék vodkát valamivel. Azért keverem mert szerintem úgy egyrészt finomabb, több lesz belőle és így könnyű elrejteni. Érdekelne, hogy nektek melyik kombináció ízlett eddig a legjobban. (Vodka+narancsstb), milyen vodkát használjak(Kalinka, Royal)és milyen arányban keverjem. Előre is köszi.
2011. jún. 9. 09:58
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
úgy hogy eszed hozzá gondolom..
2011. jún. 9. 11:47
 22/44 anonim ***** válasza:

Megiszod a vodkát és ráeszed az uborkát.

Szlava ajanlasaval! :D


Amúgy tényleg finom, de egyszerűbb bekeverni.

2011. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Abszolút kedvenc: Zubrowka almalével, kígyóubi szeletekkel. Hmmmm. Isteni. Mondjuk 1:4-hez arányban, szigorúan hűtött vodkával és hűtött almalével. Kicsit drágább, mint a Kalinka és társai, de megéri kipróbálni, mert tudnak valamit a lengyelek :)
2011. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
azigen:"D
2011. jún. 9. 14:08
 25/44 anonim ***** válasza:
Finlandia milyen?
2011. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Finlandia? Túlértékelt :) Jók ezek a középkategóriás vodkák, finlandia, absolut, bols és társai, de ha bekeverve iszod őket (mint a legtöbb ember), akkor tökéletes a kalinka és társai. Ha tisztán iszod, akkor esetleg megmondanád a különbséget, de az sem akkora, amennyivel drágábbak. Végkövetkeztetés: :) Ha baromi sok pénzed van, amit már másra nem tudsz elkölteni, akkor nyugodtan idd a vodkanarit finlandiával, (de akkor már hívd srewdrivernek, mert úgy menőbb) egyébként pedig tökéletes a többi is.
2011. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Amúgy a keverést úgy is érzed majd hogy hogy ízlik neked.Én 1:1ben szoktam inni általában.
2011. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Fényként szeretem a legjobban. Szódásszifonba vodkát töltesz, decis pohár aljára kb fél ujjnyi málnaszörpöt (vagy bármi mást amit szeretsz), majd rányomod a vodkát és egyből lehúzod. :D De mi partyvödröt is szoktunk csinálni belőle, akármilyen kisebb tál vagy vödör amit találsz a konyhában, feltöltöd pezsgővel, vodkával és baracklével, telerakod jégkockával és citrom-, narancskarikákkal. Raksz bele jó sok szívószálat aztán lehet pusztítani. :)
2011. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Ja és lemaradt, hogy Royal vagy Kalinka amit használunk.
2011. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Phoney ***** válasza:

06-09 15:44


Elhiszem, hogy neked normális dolog "tűrni" ivás közben, meg 2 pohár után amúgy is mindegy, de ilyen ocsmány dolgok, mint royal és kalinka a klasszik 1:2 aránynál még baromijól átütnek a narancsleven.


Mellesleg tisztán fogyasztva pont a vodka hálálja meg nagyon jól az árkülönbséget (bár a finlandia nekem sem a kedvencem). Ahol 0,7-es kalinka és royal 2000 fölött van, ott a 0,7-es Russian Standard Original sokszor csak 3000. Magában fogyasztva ég és föld. Más töményeknél sokkal többet kell fizetni ekkora különbségért. (Azt is jó tudni, hogy normális italboltban a finlandia alig drágább, mint a royal és ezek...)

2011. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!