Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Martini Rosato/Rosso vagy...

Martini Rosato/Rosso vagy Garrone Cherry?

Figyelt kérdés
A két martini közül melyik a jobb?És cherry vagy martini?Esestelg vodka? a vodka az jó?
2011. jún. 20. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Martini rosso

v. bianco - még jobb-


garrone -t nem szeretem.

vodka? csak minőségi. esetleg kalinka szamovár aki szereti.

2011. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amiket kérdeztél, mindegyik nagyon finom, de vermuth jellegűek, viszonylag alacsony alkoholtartalommal.

a vodka az vodka, 38 % körüli, íztelen és ütűs.bár vannak ízesített vodkák is, 20 % körül.

ízlés dolga, én vermuthpárti vagyok, jó hidegen, citromkarikával.

üdv.

2011. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Cherry sokkal édesebb, mint minden más, erre vigyázz / ennek örülj. Ízlés dolga.

Ha Martinit veszel, akkor csak Rosato, a többin vagy az alkoholt érzed, vagy a fűszert. De ez kellemes (főleg, ha egy pohárba jégre negyed citromot bevágsz, rá 6 cl Martini Rosso és kb. 1 dl Sprite:)

Arra vigyázz, hogy ezek borpárlatok, azaz kinyitás után hamar (1-3 hét) meg kellene inni, nem elég magas az alkoholtartalma ugyanis a romlás ellen.


Vodka... na az más tészta... sokan azt hiszik, hogy a milyengigaultraprémiumvodka a legjobb. Nem. Ugyanaz a gyártástechnológia, így azt kell mondjam, ami a Royal/Kalinka vodkánál olcsóbb, az mű, kerülendő, de ami drágább annál, nem igazán lesz annyival jobb.


A vodkalikőrből viszont csak a Keglevich-et javaslom, de az még szerintem is nagyon drága...

2011. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!