Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek gond, hogy nem...

Szerintetek gond, hogy nem szeretek alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nem ízlik semmilyen alkoholos ital..még a Bacardi t megiszom de nem szívesen...15 éves vagyok ://
2011. jún. 24. 20:16
1 2 3
 11/26 rifle02 ***** válasza:
4%
GYÖKÉÉÉÉRRRR
2011. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 rifle02 ***** válasza:
23%
GYÖKÉÉÉRRR | legjobb bebaszva bulikon bár ez alkohol nélkül ne mjön össze tümtümtüm-tüm
2011. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen és te hány éves vagy?
2011. jún. 26. 09:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem baj. Ez még változhat viszont, mert nagyon fiatal vagy. Az élet nem habostorta, annyi csalódás érhet még, hogy nem tudod mit kezdj magaddal, na akkor nagyon jól jön az alkohol!

Egyébként bevallom, én sem szeretem az alkohol ízét, sőt, van hogy egyenesen undorodom tőle és ennek ellenére van úgy, hogy megiszok pl. 1 üveg bort csakúgy. De én nem az íze miatt iszom, hanem a hatása miatt, mert akkor a fellegekben járok, olyan jóó! :)

2011. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok iylen :))
2011. jún. 28. 16:29
 16/26 anonim ***** válasza:
én azt nem értem miért kell citromos/narancsos sört inni? ihat nyugodtan üdítőt is.. sok különbség úgysincs meg amúgy sincs abban semmi ciki ha valaki nem iszik alkoholt. (minden héten részegre iszom magam)
2011. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Phoney ***** válasza:
Talán mert sokkal jobbak, mint a cukros vízből csinált sz*rok.
2011. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
de a sima sörrel sincs gond, berúgni attól is nehezen lehet, mert míg mondjuk 5-6 felestől már tök faján érzed magad, addig sörből ahhoz kell 5-6 doboz, az 2,5-3 liter, annyit pedig nem nagyon lehet rövid idő alatt letolni, ha meg órák alatt iszod meg akkor meg mire az utolsót megittad az elsőt már kihugyoztad és nyoma sincs benned
2011. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

19:31-es vagyok.

Szerintem a bornak jó a hatása berúgáshoz, legalábbis nálam. Én egyet kortyolok és máris megérzem.:) Egyből jobb a kedvem.

2011. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én is így voltam megboldogult középiskolás koromban, de ha egyetemre jössz, (kívánom neked, hogy ne így legyen) lehet, hogy meg fogod szeretni. De csak okosan, keveset.
2011. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!