Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kiss mama vagyok!...

37 hetes kiss mama vagyok! Holnap lesz az evfordulonk! A ferjem inni fog! Nekem nem lenne gond ha likort iinek? Egy picit be rugni? Sose ittam a terhesegi idomben! Nem vagyok dohanzo! Lehet inni egy par pohar likort?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Be akarsz rúgni 37 hetes terhesen??? Most ez komoly? Nem bírsz ki egy évfordulót alkohol nélkül, inkább a gyereked lássa kárát? Hát ez szép...
2011. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
menyit szabad innom ?
2011. júl. 18. 21:45
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

"egy pár pohár"???? Hogy kicsit berúgj?????

Hogy lehetsz ilyen felelőtlen? Az hogy eddig nem ittál az nagyon helyes, de továbbra sem tesz jót az alkohol! Igyál egy pohárka bort maximum. A férjed biztosan megérti hogy állapotosan nem lehet alkoholt fogyasztani. Főleg nem annyit hogy berúgj tőle.

2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
Ugye ezt nem komolyan kérdezed??? Az, hogy iszol egy kis alkoholt még rendben van, ami kb. olyan mennyiség, hogy 1 dl minőségi vörösbor (jót tesz a vérképzésnek), vagy 1 pohár sör. De hogy likőröznél néhány pohárral, meg picit berugni... ennek nem most van itt az ideje! Persze ha koraszülést akarsz, akkor nyugodtan! Ja, ha ennyit nem bírsz ki, mi lesz később? Attól, hogy megszületik a babád, még szoptatni kell (jó esetben), így még nagyon sokáig nem fogsz berugni! Én közel 2,5 évig szoptattam, így addig nem tudtam berugni. Bár utána 1 pohár pezsgő már úgy a fejembe szállt, hogy csak na.:)
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Semennyit a jó isten áldjon meg! Az alkoholt nem szűri a méhlepény! A testedben van a gyereked, akinek miattad pusztul a mája és az agya ha iszol!!! Nem hiszem el, hogy nem bírod ki!
2011. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Koccints kölyökpezsgővel, én is azzal koccintottam a szülinapomon. És ne igyál alkoholt egy cseppet sem. Egyébként a párod meg mi a fenének rúg be az évfordulótokon amikor te 37 hetes terhes vagy?
2011. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ediig is ki birtam :) akkor holnap se fogok inni :) csak egy kerdes volt hogy szabad vay nem !! nem vagyok felelotlen !! meg esgy pohar bort se ittam !! es az egesz eletemben csak eccer rugtam be !! nem vagyok se cigis se alkoholos !! koszonom mindenkinek :)
2011. júl. 18. 21:52
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
Most megnyugtattál. Köszi a babád nevében. :)
2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Vedd rá a férjed, hogy az évfordulótokat ne piával kelljen már megünnepelni, amikor maholnap szülni fogsz, hanem esetleg egy jó kis vacsorával, amit akár ő is elkészíthetne az állapotos feleségének. Mi a fenéért kötelező ivással ünnepelni?? Ez egy nagyon rossz és hülye szokás. Amúgy meg normális, felelősségteljes szülők nemcsak a várandósság alatt nem piálnak, hanem utána sem. Ez nem azt jelenti, hogy néha-néha nem lehet meginni néhány pohár italt, de akkor sem berúgásig.
2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A gyerekpezsgo az jo otlet hahahah :) a ferjem azota nem ivot egy poharat se amiota terhes vagyok !! de hagynam inni !! legalab jot rohognek ha a mentot foglyuk hivni :) :) :)
2011. júl. 18. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!