Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sorrendben lehet...

Xyzkds kérdése:

Milyen sorrendben lehet alkoholos italokat inni, úgy, hogy másnap ne érezzem úgy magam, mint aki Bob Sappel verekedett?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és általában max. sör bor volt egy házibulin, esetleg egy két feles, de nemrégen a sör után 5-6 pálinka jött, körbejárt a borosüveg, közben becsúszott 2-3 vodka is, és hánynom ugyan nem kellett, de másnap az ágyból nem szívesen keltem ki. Hallottam valahol olyat, hogy ha egyre erősebbet iszok, akkor az nem ver annyira fejbe, ez tényleg így van?
2011. jún. 29. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem így tapasztaltam.

Ez egyéni, van olyan haverom akinek két sör után is fáj a feje, de van olyan is aki összeihat mindent akkor sincs semmi baja.

2011. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is 16 vok, múltkór vacsoráztam, megettem egy zacskó chipset arra egy pohár kólát és utánna egy sör, egy bacardi breezer, egy pohár házi bor, egy feles vermut, feles tojáslikőr, feles vodka, feles pálinka, feles jäger, mind ez kb. fél óra alatt és k.rvára nagyot hánytam, úgyhogy szerintem mindegy hogy milyen sorrendben, de 2-3 fajta italnál többet ne igyál.
2011. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az a dolog amit éreztél úgy hívják hogy másnaposság. Kikerülni nem lehet (csak úgy hogy keveset iszol). De van pár alapszabály amivel rendkívül jól tudod mérsékelni a negatív hatásokat másnapra. Még aznap este amikor iszol az utolsó ital után egy-másfél óra múlva feküdj le csak, és lefekvés előtt igyál egy liter vizet.
2011. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hopehely04 válasza:
Hát mondjuk 16 évesen büszke lehetsz,de jo tanács: csakis egy féle alkoholt igyál,ne keverd mert annak mindig macskajaj a vége.
2011. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tépjél be, nem leszel másnapos
2011. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké, ezeket így nagyjából vágom, de mondjuk egy sör-bor-pálesz hármas kb. 6-8 óra alatt belefér? ha lefekevés előtt nem iszom, cs vizet

am mi az h büszke lehetek rá? nézz körül egy átlag szórakozóhelyen...

2011. júl. 4. 08:26
 7/7 hopehely04 válasza:
Igen,körbenéztem..ezért nem is járok már discokba stb...csakis tinik vannak,a lányok azon versenyeznek hogy ki szebb ki jobb kit tud tobb pasi megdugni, a fiuk meg hogy ki issza le magat hamarabb.
2011. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!