Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha eljön a hétvége, gyakrabban...

Ha eljön a hétvége, gyakrabban fogyasztasz alkoholos italt? Ha igen, mit és mennyit?

Figyelt kérdés
Én sört, pezsgőt esetleg egy kis töményet.
2011. szept. 2. 20:07
 1/10 anonim válasza:
ált. péntekenként sör + jéger :)
2011. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak pénteken + szombaton iszok, hétköznaponkét 1-2 sört általában. Hétvégén vodka, whisky, tequila:D
2011. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyáron minden jöhet. :D De év közben péntek és szombat este iszok, általában fröccsöt. Ha bulizni megyek, akkor tequila is belefér, plusz bármi, amivel megkínálnak.
2011. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Figyuszka! Az iszik ikes ige, tehát helyesen iszom az E/1. sz. ragozása.

Csak pénteken, ritkán szombaton is fröccsöt vagy pezsgőt az ebédhez vagy a vacsorához.

2011. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szombatonként mikor buliban vagyok. általában vodka, abból is absolut citrom, finlada lime. fütyülős és zsindelyes páleszokat és tequilát szoktunk inni, meg néha bort is.

mennyit? kb 4 üveggel veszünk ötünkre. de mindig megkínál vki vagyis 7-10 decit toljuk fejenként.

lehet h soknak hangzik, de pl a jó vodkából észre se veszed és már a fél litert közelíted, mert itatja magát.

2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. De mivel az ember akkor tud bulizni, amihez az alkohol is hozzátartozhat, így a 7végi ivás az esélyesebb. Amúgy egy sör vagy egy jó pohár bor a vacsihoz is jól esik 7közben.
2011. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
háát suliba csak sört azon kívül bármit
2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én Pénteken szeretek inni leginkább! Mit iszok? Bármit, a szó szoros értelmében, de főleg S-BUDGET VADÁSZT... Persze undorítió és unalmas is már egy idő után, de olcsó! Bár a La Fiesta vörösborért jobban rajongok, ahoz legalább nem kell kóla... Jah és persze sör is kell! A legtöbb sör ízletes, viszont találkoztam már olyannal amit inkább kiköptem, mert nem sör volt, csak felvizezett utánzat... Igazából jöhet likőr, rövid, bor, sör, szóval bármi! Általában én fizetem, én veszem haveroknak, tehát ezért veszek kannást... Nagyjából ennyi...
2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"háát suliba csak sört azon kívül bármit"


Suliba sört? Jó már neked hogy meg tudod oldani :-):-):-)

2011. szept. 7. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
na jó azért nem szoktam suliba sört inni :Dtúloztam csak a kérdés is kicsit vicces aztán ...de mondjuk most volt a szülinapom akkor ittunk bent pálinkát haverokkal:D
2011. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!