Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra tejeskávét...

Másnaposságra tejeskávét ittam. Akkor most én várhatóan hányni fogok?

Figyelt kérdés
Nagyon vacakul vagyok. Fájnak a lábaim is, émelygek, a gyomrom kavarog. Alig aludtam hajnalban, fel-alá mászkáltam. De legalább a szédülés már megszűnt, tudok normálisan menni. Mit igyak, hogy elmúljon ez az állapot? Hányni egyáltalán nem akarok, tudom, hogy kellene, de nagyon nem szeretnék. Inkább kipisilem, vagy valami.
2011. szept. 11. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek iszol annyit ha nem bírod mi? én nekem elég 2L sör és kész! és rosszul sem leszek csak kellemesen kába :D vizet igyál sokat vagy szódát a tej annyiból jobb hogy könnyebb vele rókázni.
2011. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én limonádét szoktam inni, cukor nélkül, amikor már biztos benned marad a kaja, akkor zsíros kenyér.
2011. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tejtöl igen falósyinü h hányni fogsz. Mondjuk van akinek épp az tesz jót h ha kihánnya magát
2011. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de én inkább kihánynám, minth egész nap szenvedjek.
2011. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagynehezen 8körül sikerült elaludnom másfél órára, valamivel jobban vagyok. A gyomrom az még mindig rendetlenkedik, a fejem is kissé még fáj, de jobb mint volt. Picit kába vagyok, de lényegesen értelmesebben lehetne most velem beszélgetni, mint pár órával ezelőtt. :)


Várom a továbbiakat hogy mi lesz.

Ilyenkor reggelire mit kellene ennem? Nagyon éhes vagyok, de nemigen bírnék semmit leerőszakolni a torkomon.

2011. szept. 11. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt talán? narancs de nem tom viszont zsíros kenyér az nem mert abból róka születik :D próbálgassad mi a jó!
2011. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérem anyumat hogy csináljon húslevest ha várhatóan másnapos leszek , de hogy mi igyál azt nem tudom, sok vizet!
2011. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Chemo ***** válasza:
Következő alkalommal:Gyógyszertár,másnaposság elleni pezsgőpor-haza-sok víz-hányás-port elkészít-benyel.:o)
2011. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!