Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit jó inni-enni másnaposságra?

Mit jó inni-enni másnaposságra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 14:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy tejet... de tény és való mikor egyszer igazán másnapos voltam ételre se tudtam nézni és vizet hánytam. Kellemetlen de sajnos következménye a mértéktelenségnek.
2010. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcslevet kívánok olyankor mindig, jó hidegen. Meg a mamám levesei és savanyúságai is jól szoktak esni.
2010. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta úgy küldöm, h mielőtt eljönnék a buliból elgondolkozok h mennyit ittam,kellene-e hányni.

Aztán ha ez megvan, keresek egy maszek hamburgerest, ahol jól megpakolják zöldséggel a hambit, aztán csak úgy megyek haza.

Otthon pedig multivitaminos meg kalciumos pezsgőtabi aztán alvás, ja meg bekészítek az ágyam mellé egy üveg ásványvizet, amit általában mire felkelek meg is iszok.

Amióta így csinálom nem igazán voltam másnapos.

2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
csemegeuborka, vagy kovászos uborka. nem kamuzok, tényleg ezt.
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
gyömbérteát hányinger ellen. emellett sok tiszta vizet, mert az alkohol elvonja a szervezetből a vizet, ezért van a szédülés, fejfájás. lefekvés előtt is fontos lenne meginni egy két pohárral, és akkor másnap nem lesz olyan rossz. javasolják még a szőlőcukrot is.
2010. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Még lefekvés előtt egy jó nagy adag (fél liter) kombucha teát megiszok. Éjszaka ha megyek pisilni, akkor még iszok vizet. Másnap pedig minden ok. Ez nekem nagyon bevált, pedig én iszonyatosan másnapos (és tényleg napos) tudok lenni!
2010. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
sztem szénsavas dolgok ásványviz és a tonik nálam ez vált be
2010. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg víz,tea és jöhet a 3 fogásos vasárnapi menü.:)

Vacsorára lédús gyümölcs.egésznap fogmosás és rágózás,mert nem csak alkoholizálni,hanem cigizni szoktam.

2010. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hallottam hogy lefekvés előtt 1 nagykanálnyi kristálycukrot is el kehet fogyasztani és az is jót tesz
2010. márc. 14. 17:20
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
szőlőcukrot...
2010. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!