Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a tuti módszer másnaposságra?

Mi a tuti módszer másnaposságra?

Figyelt kérdés
Én nekem nem szokott fájni a fejem, hanem a hasam van nagyon készen. Enni se nagyon tudok. Mi a tuti trükk?
2011. aug. 12. 15:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
sör vagy alvás
2011. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
első sorban az ha nem iszol :DD de viccet félre, állítólag a tej termékek jók..
2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 jamesbond ***** válasza:
100%

Nincs tuti módszer, de ha nem iszol rossz minőségű piából több félét, már nagy esélyed van hogy kisebb lesz a baj.

Nálam az vált be hogy mielőtt iszok alkoholt, sok ásványvízzel és egy aszpirinnel alapozok. Másnap ugyanez.

2011. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tom Benko ***** válasza:
Egyfélét inni előtte.
2011. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én akármennyit és akármit iszok, de nem fekszek le részegen aludni, hanem megvárom, hogy kijózanodjak (néha ez azért meglehetősen nehézkesen megy), akkor nem vagyok másnapos. Ha viszont pár sört iszok, de nem ürül ki és lefekszek még spiccesen, akkor másnap haldoklok, semmi sem segít.
2011. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Savanyú káposzta és krumplileves. Meg víz.
2011. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kóla, paradicsomlé segít meg egy rohadt erős fejfájás csillapító. Az ablakot kinyitom, hadd járjon a levegő, besötétítek és alszom.
2011. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tej, egy szelet pirítós kenyér. (kicsit megkened margarinnal de csak egész vékonyan, esetleg mehet rá pici sajt vagy fokhagymával megdörzsölgeted, ettől nagyon finom és egészséges) Én erre esküszöm. :) Barátnőimet is ezzel szoktam 'meggyógyítani' buli után. Persze egy pirítósnál több nem csúszik le, de nem készíti ki a gyomrod, de mégis teszel bele valamit. Könnyebben erőre kapsz. A tej pedig megnyugtatja a gyomrod. Az is jó még ha elrág egy B vitamin komplexet. Én majd minden nap megeszek egyet. Dm-ben rossmann-ban lehet kapni Sunlife márkájú. Kb 1200 Ft és 72 db van benne. Tartalmazza az összes B vitamint. De naponta 1-et! És nem többet!!!! Tanuláshoz is jó pl vizsga előtt ha rendszeresen szeded jobban koncentrálsz :)
2011. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De amint mondtam, nekem nem fáj a fejem. Csak a gyomrom van oda. Alig bírok enni ilyenkor. Ennek ellenére, segít az aspirin?
2011. aug. 15. 00:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem a gyógyszer nem segít, csak még jobban kikészíti a gyomrom. Ha nem fáj a fejed felesleges is szerintem. Éhgyomorra nem szabad amúgy sem gyógyszert bevenni mert többet árt mint használ. Valami keveset tuszkolj le gyógyszer előtt vagy után ahogy a tájékoztató írja, hogyha akarsz gyógyszert bevenni. De szerintem miután az alkohol kikészítette a gyomrod nem ez a legjobb megoldás. Én még mindig a tejet javaslom, nekem az a gyomromon segíteni szokott. :)
2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!