Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet a legjobban berugni?

Mitől lehet a legjobban berugni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy milyen ital az amiből legkevesebb kell ahhoz hogy csúnyán lerészegedjek? Most ne írja senki hogy gazdasági szesz vagy absinthe! Nem a %ra gondoltam, hanem olyan kombinációra mint pl a FÉNY.Aki nem tudná: Szódaszifon+vodka+szörp.Olyat is hallotam hogy a vodkát nem iszod, hanem orrodba szívod fel vagy szemedbe cseppented attól is :DD Valaki tud még ilyen "trükköket"?
2011. szept. 15. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gyakorlatban a boroskóla az mindig beüt.

Elméletben attól lehetne a legjobban és leggyorsabban berúgni, ha alkoholt injektálna az ereibe valaki :) bár ez könnyen halált okozhatna.

2011. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az egyik leghatásosabb módszer még mindig az ha mindenfélét összeiszol válogatás nélkül, éhgyomorra, fáradtan. Ha valahol ez sikerül, akkor onnan teleporttal fogsz hazamenni az tuti...
2011. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 GusztixD ***** válasza:
énszoktam inni boros kólátXD de még nembaxtam tölle be
2011. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
a legjobb az valami olcsó vodka meg sör kombináció szerintem kell vagy de legolcsóbban így is vagy 700ft-ra jön ki , ha ez nem jön be akkor veszel 500ért 2liter házibort csak azt meg bírja befogadni a gyomrod:D
2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem olcsón akarok berugni, hanem kevés alkoholtól!Félreértettél kedves utolsó! :D
2011. szept. 18. 18:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Képzelem ahogy a jövő fiataljai nyílvánosan feldugják maguknak al eszopogatott dianás cukrokat. Egyébként meg: sör+vodka összeöntve, felrázva ebből mesziol egy litert italonként és fejre állsz, szó szerint.:D
2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0,5 liter whiskey "egy húzásra" ha nem elég öblítsd le energiaitallal
2011. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

az ilyen nyálkahártyás, meg seggbefeldugós dolgokkal vigyázz, meg minden olyannal ahol közvetlenül szívódik fel az alkohol. ilyenkor nem "érzed" hogy mennyi alkohol szívódott fel eddig, és így könnyű túlzásba vinni, akár alkoholmérgezésig, ami elkerülendő "élmény" :)

hallottam már olyat hogy valami alkohollal átitatott dolgot dugott fel magának a gyerek, és alkoholmérgezést kapott

az is jó módszer, hogy vizipipa vizébe raksz alkoholt, csak akkor azt egy kicsit melegíteni kell, és utána a vizet semmiképpen ne igyátok meg mert abban meg feldúsul a nikotin, és az is kellemetlen tud lenni

én mondjuk longdrink párti vagyok, de vicces tud lenni egy italtól berugni :D

2012. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bajer ***** válasza:
A 3 testőrtől. Ez 0,5 dl Gorbacsov vodka, 0,5 dl Puerto Rico rum és 0,5 dl Tequila összekeverve 2 decis pohárban. A másik, amikor mélytányérból kanalazod a sört. Ugyanis olyankor egyhuzamban bekanalazhat az ember akár 5 litert fél óra alatt és levegőt alig nyel hozzá. A vodkába mártogattam vattát és a füleimbe dugtam, de az nem ér semmit.
2013. máj. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!