Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Káros az ha 1-2 hetente 1...

Káros az ha 1-2 hetente 1 500ml monstert megiszok vagy egy 250ml cobra vagy redbull v bobmba v hell?

Figyelt kérdés

már mint nem egyszere mikor mit iszok? de káros


F/12


2011. jún. 4. 13:19
 1/10 A kérdező kommentje:
ja bocs. mikor mit iszok. de káros?
2011. jún. 4. 13:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, az biztos, de ha nem iszod ennél gyakrabban és nem hosszú távon, akkor nem lesz baj. Ne csinálj belőle rendszert! :)

Én most már 3-4 hete minden nap iszok legalább egyet, változó, hogy milyet, mert vizsgaidőszak van meg egyebek, ráadásul keveset is eszek, úgyhogy jól jön, de igyekszem minél előbb abbahagyni, mert tényleg nem egészséges.


21/L

2011. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem te még abban a korban vagy, hogy nem túl egészséges ilyeneket innod. Max évente, félévente egy, és kész. Ráadásul rájuk is lehet szokni. Inkább igyál valami más, koffein és taurinmentes szénsavas valamit! Az Adrenalinnak van koffeinmentes, gyerekváltozata. Az íz megmarad, és nem károsabb, mintha Sprite-ot innál.
2011. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
legtöbb haverom naponta iszik 1-2liter energia italt
2011. jún. 4. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha a haverjaid a kútba ugranak, te követed őket?
2011. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
rettentő káros a szervezedre magas koffein tartamuk miatt bedobogtatja a szíved
2011. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%
Egyértelműen káros, 12 évesnek meg főleg! Javaslom csökkentsd a fogyasztást 2-3 havonként egy dobozra. Haverokkal meg nem kell törődni!
2011. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
Nem is értem, miért kell 12 évesen energia italt inni? 23 éves vagyok, két vizsgaidőszakot csinálok egyszerre, és eszembe sem jut ilyet inni. Szerintem teljesen feleslegesen iszol ilyeneket, hagyd meg arra amikor esetlegesen tényleg szükséged lesz rá, bár szerintem nem ez a megoldás, csak manapság nagyon trendi lett.
2011. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
én majdnem minden nap iszok,de mondjuk sokkal több idős voltam amikor megkóstoltam.
2011. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Igyad nyugodtan de ne lehyél függö nagyon vigyázz! Tagadhatatlan nem túl jótékony hatású hosszú távon de nem fogsz bele halni (ez a károsság annyit jelent hogy növeli az esélyét annyak hoyg hamarabb áll le a szived meg ilyesmi szivproblémákhoz vezethet öreg korodra de ha nem iszol naponta tiz litert nem lesz semmi következménye a fiatal korodban. Minden szerv el használódik egyszer és ha a sziv folyamatosan pörög hamarabb áll le mivel sokkal jobban ogénybe volt véve. Én ugy vagyok vele hogy le szarom ráérek e miatt öreg koromba bánkódni hogy miért kellett ez i kább bontok egy monstert) Ha meg tudod állni hogy pár napig nem iszol akkor nem vagy függő
2020. jún. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!