Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A gombapálinkát milyen gombábó...

A gombapálinkát milyen gombából csinálják?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem gyilkos galócából. Aki annyira hülye (vagy alkesz), hogy gombából próbáljon pálinkát főzni, az meg is érdemli.
2011. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Moniliás almából vagy szilvából. A monilia is gomba. Sőt, nagyon egészségtelen. Ha beteg akarsz lenni, igyál ilyet.
2011. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A háború alatt állítólag az oroszok a preparált emberi szervekről és állatokról is leitták az alkoholt a klinikákon, még a spiritusz is jó volt nekik. Csak szesz legyen. Ehhez képest a "gombapálinka" még nem is annyira rossz.
2011. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hüvely és lábgombából blőőő :-DD
2011. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A balf@sz válaszoktól kíméljetek!

Gombapálinka létezik, sőt, más országokban talán még kapni is lehet. Én úgy nagyjából felismerem a gombákat, ismerkedek velük, de hát csak hobbi szinten.

Viszont szüleimnek vagy egy gombaszakértő ismerősük, akitől kaptunk gombapálinkát és kíváncsi lennék milyen gombából van. Az üveg alján rendes gombadarabok vannak, mintha csoportgomba vagy pecsétviaszgomba lenne, de nem vagyok benne biztos.

2011. okt. 23. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez lehet segít. erre én is kíváncsi lennék. de ez se 100% gombából van. szarvasgombát tesznek gyümölcs pálinkába. csak gombából nem is lehetne. nem nagyon van cukor tartalma. az meg kell hogy legyen mit szesszé alakítani :)

2011. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam amit linkeltél én is, valamint ezt is:


[link]


Azt hiszem, a miénk ebből készült! :)

2011. okt. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!