Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azért szeretik az emberek az...

Azért szeretik az emberek az alkoholt, mert hó dolog párosul hozzá?

Figyelt kérdés

Mármint. Aki iszik, az általában őszintébb, rendesebb. És amikor isznak az emberek egy társaságban, jól érzik magukat.

Ez a jó érzet azzal párosul, hogy jól töltik az időt.

És az agy ez az ivást, alkoholt az egyenlő a jó társasággal, a jó beszélgetéssekkel, a jó érzéssel.

Ezért szeretik az emberek az alkoholt?


2011. okt. 31. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem az izét :)
2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De én egyedül is szívesen megiszok egy sört, nagyon szeretem az ízét. Töményet viszont kizárólag társasággal.
2011. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyszerűen jól érzed magad, jó kedved lesz tőle. Aztán ha egyszer túl jól érzed magad lehet többet nem iszol...:D
2011. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg azért is mert kikapcsol és ellazít, segít kiereszteni a fáradt gőzt és picit felszabadít a mindennapi stressz alól.
2011. nov. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Mert tudatmódosító hatása van.

2011. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Aki iszik, az általában őszintébb, rendesebb" -ostobaság. Nem láttál még kötekedő, agresszív részeget??? hányan törtek be, loptak alkohol hatása alatt???
2011. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy pohár meg egy jó nagy szivar, a pohárba meg whiskey, utána egy nő és kész is az arany élet.
2011. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!