Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jim Beam vagy Johnny Walker...

Jim Beam vagy Johnny Walker Red Label?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, az áruk ugyanannyi.
2011. nov. 2. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Jonny 1 jobb minőségű minta a Jimy !!!
2011. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA egy áron vannak, akkor Jim beam, ez egyértelmű. De általában a johnny fele annyi szokott lenni.
2011. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
77%

Két teljesen különböző whiskytípusról van szó, nehéz összehasonlítani. Minőségre nagyjából ugyanolyanok.


A fehér JB-nél durvább ízre és egy kis ragasztószagra lehet számítani (bár azt kevesen veszik észre), a piros JW-re meg ráférne még pár év a hordóban, mert kicsit jellegtelen.

2011. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most mind a 2 Tescoban 3000ft/7dl


Azért az elég irreálisnak tűnik, hogy az egyik fele annyiba kerülne.

2011. nov. 2. 17:43
 5/9 Phoney ***** válasza:
77%
A JW pár százzal szokott drágább lenni. A jobb JB-kkel előfordulhatna, de hyperekben csak a fehér szokott lenni.
2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A Johnnie-nek van ragasztószaga ?


Akkor a Jim Beam (fehér cimkés) jobb ?

2011. nov. 3. 14:22
 7/9 Phoney ***** válasza:
48%
Nem. Úgy értettem, hogy a JB-nél van egy halvány ragasztószag, de mellé erősebb gabonaíz is. Kicsit „pálinkásabb” a skót whiskynél, ha lehet így mondani. De egyik sem igazán jobb a másiknál. Egyik sem az a minőség, amit érdemes az ízéért inni.
2011. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jack Daniel's már az ? :)
2011. nov. 3. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de én egyszer Jim Beameztem pár haversráccal. Szerintem nagyon füstös íze van, és férfi létemre mondom hogy ez kb. mintha kéményben lett volna érlelve. De egyébként nem rossz. Most 2 üveg Johny áll a szekrényben bontatlanul, bevásároltam még tavaly karáncsonykor, csak aztán ne mfogyott el:D
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!