Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Férfiak! Ti szeretitek a...

Férfiak! Ti szeretitek a likőröket?

Figyelt kérdés
Csak férfiak válaszát várom! Legyetek szívesek életkort írni! Köszönöm!

2011. nov. 11. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Amennyiben szeretitek, melyek a kedvenceitek?
2011. nov. 11. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, én nem vagyok férfi, de azt hiszem, nyugodtan válaszolhatok a bátyám nevében... :)

Ő szereti a csoki és a kávélikőrt, a tojáslikőrt utálja. A többivel nem tudom, milyen viszonyban van.

30 éves.

2011. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 11. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tojás és a keserű likőrt utálom.

Csoki, kókusz, étcsokit szeretem.

Csak akkor iszom, ha még a vodka nem hűlt le. Egy üveggel megiszok, alapozásnak tökéletes.


18F

2011. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A krémlikőröket nem szeretem. A többi jöhet.

F/30

2011. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Krémlikőr, 1-2 jobbféle gyógynövénylikőr (Bénédictine, Bazilita), ánizslikőr. Minőségi gyümölcslikőrt még nem vettem, de szerintem az is bejön majd. Az olcsó likőrök viszont ritka gusztustalanok.


27/f.

2011. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Krémlikőr, Csoki, Kávé, meg asszem a vanília az még finom, valamint a kókusz. A tojáslikőrnek még a nevétől is rosszul vagyok. Egyébként a csoki likőrt kb. 10-11 éves korom óta szeretem, apukámmal ittam olyat egy lagziban és nagyon finom volt. Azóta nem ittam olyan finom csoki likőrt. MOst egy Tiramusu likőr vásárlását tervezem. Azthoszem angello márkájú-
2011. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!