Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak? Milyet ajánlotok?

Mit csináljak? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok a skót whiskey izére mivel még nem kóstoltam ugy hogy beakarok szerezni egy üveggel. Melyik márkát ajánlotok? Eddig inkább vodkás voltam/ vagyok. :) köszi előre is :)
2011. nov. 16. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el valahol, aztán majdcsak a végére érsz a különböző márkáknak. Arra vigyázz, hogy mindegyik üvegnek az aljában hagyj valamennyit, hogy a legvégén egymás után, szép sorjában tudd inni, és összehasonlítani őket. :))
2011. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) hát akkor elkezdem a kipróbálást aztán majd csak megállapodok valamelyiknél :)
2011. nov. 16. 17:46
 3/5 Phoney ***** válasza:

Ha vodkás voltál (minőségtől függetlenül), akkor első üvegnek tökéletes lesz valamelyik középkategóriás fiatal scotch.


Label5, Grant's, Old Smuggler's, Johnnie Walker. Amelyik ezek közül éppen a legolcsóbb. A Ballantines-t nem ajánlom, mert ilyen érdekes (szerintem sz*r) „egyedi íze” van.


Ha nagyon el vagy eresztve, akkor vehetsz idősebbet is (8 év fölött rá szokták írni a korát), de a Ballantines-t, illetve a Chivas Regalt azokból sem ajánlom.

2011. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! akkor szerintem egy Johnnie Walker-t veszek a közel jövőben kezdésnek! a Ballentines-ról hallottam hogy nem mindenkinek jön be mert egyedi ize van én meg nem kockáztatok egyelőre :D
2011. nov. 16. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Közeleg a karácsony, esetleg kérhetsz a fa alá valamelyikből...
2011. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!