Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak sörtől nem lehet berúgni,...

Csak sörtől nem lehet berúgni, igaz?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy másnap nem emlékszel semmire.


Töménytől be lehet, az nyilvánvaló, de 4-5 %-os sörtől???


2011. dec. 17. 15:49
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Pl. Steffl (4,5%) vagy Löwenbrau-ból (ami 5%) már nem lehet benyomatni a 15-öt?
2011. dec. 17. 16:39
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Csak sört szoktam inni, és sikerült már úgy berúgnom tőle, hogy másnap nem emlékeztem mindenre. Nem is egyszer fordult elő. Én is volt, hogy 12 sört ittam meg egy este alatt, üvegeset (Soproni - mert abban a kocsmában mindig azt kérek), mindezt úgy, hogy 60 kiló vagyok. Ált. csak 8-ig szoktam bírni. A titok annyi, hogy előtte rendesen kell enni, de nem bezabálni, mert akkor azért nem fér. Plusz olyat enni, ami szívja az alkoholt. Lehetőleg közben is. Akkor lemehet 15, vagy akár több is. Más kérdés, hogy mennyiszer kell elmenni WC-re. Na meg attól is függ, hogy ki mennyire bírja az alkoholt, mennyire van hozzászokva a szervezete. Volt, hogy sokáig nem ittam sört, utána az első alkalommal 2-től úgy éreztem magam, mint korábban 5-től.

Mindezt nem azért írtam le, mert büszke vagyok rá, mert nem vagyok.

2011. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
De én hallottam olyat, hogy aki napi rendszerességgel iszik, annak kevesebb is elég a berúgáshoz (legyen ez akár csak sör) mert már telítődve van és ráiszik 2 sört és már kész. Ez igaz lehet?
2011. dec. 17. 17:52
 24/44 anonim ***** válasza:
én egyszer megittam 10 sört, a nagy melegben. nagyon jó kedvem lett, de a 11.nél már nagyon hányingerem volt az ízétől. annyira brutálisan talán nem leszel tőle másnapos.
2011. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig azt vallottam, hogy nem lehet, de rácáfoltam: tavaly télen 17 sört ittam meg, attól csatak részeg voltam és nem hazudok ill. direkt számoltam is, kb. este 6tól ittunk reggel 6ig. Nem muszáj elhinni , de tényleg így volt.
2011. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Elhiszem.
2011. dec. 18. 10:11
 27/44 anonim válasza:
100%

Szabadosi János! Milyen mérnök vagy? gyere szépen a BME-VIK-re, ott minden sörivással kapcsolatos hiedelmed meg fog dőlni. (pl. "sörváltóban" egyik állat arc rekordja 1,8 mp. ez alatt 1 korsó sört lehúz. györsabb, mint a gravitáció, azaz ha kiöntenéd a sört, később érne le a földre)


"15 sört nem lehet meginni 5-6-7 óra alatt"

idei "feles sörváltó" rekord: 125 felesnyi sör, 2,5 óra alatt. szintén BME-VIK, Schönherz kupa, vidéki nap. tessék szépen kiszámolni, hogy az hány üveg, és be tetszik látni, hogy pl 8 óra alatt 15 sör simán megy a vasmájú állatoknak.



kérdező: be lehet rúgni sörtől is, teljesen a személytől függ, ahogy már előttem sokan mondták.

2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
jaés: kedvenc söreim a 8-12%os belga sörök. 0,33-as üvegben adják, pokoli drágán. abból lecsúszik 2-3 már mosolygós állapotba lehet jutni, szóval sörtől olyan vidáman be lehet rúgni, hogy az csak na.
2011. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Én utálom a sört, de egyszer ittam 1,5 üveg Heinekent és megütött, hogy másnap semmire sem emlékeztem. Fájt a fejem és minden bajom volt tőle. Azóta nem iszom sört :D


19/L

2011. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 BeerHunter ***** válasza:

Kérdésre válaszolva: de, be lehet.


Nekem egy este (10-12 óra)alatt lecsusszan 18-20 sörike is. Mondjuk nem is nagyon szoktam mellé mást inni.

2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!