Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak sörtől nem lehet berúgni,...

Csak sörtől nem lehet berúgni, igaz?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy másnap nem emlékszel semmire.


Töménytől be lehet, az nyilvánvaló, de 4-5 %-os sörtől???


2011. dec. 17. 15:49
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne meginni 15 sört egy este alatt. már nem egyszer sikerült :) oké, baromi sz@r volt a másnap, de igenis lehet annyit inni.
2011. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 SenkixXx válasza:
Én pont múltkor ittam meg 6-ot egy buliba kb egy óra alatt,és végem is volt teljesen.(jó azért járni tudtam meg ilyenek) Én amúgy máskor nagyon ritkán iszok. De a kérdésre a válasz: be lehet,de még hogy!
2011. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Meglehet inni 8 ora alatt 15 sört de lerészegedés szempontjábol nincs értelme. Mire a 10. nél leszel addigra az elso 3 már rég kiment belőled.
2012. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Sörivók tapasztalait várom!
2012. jan. 19. 18:25
 35/44 anonim válasza:
Sörtől is ugyanúgy lehet másnapos lenni betudsz tőle ugyanúgy rugni csak pl egy rövid italt lehuzod, egy fél liter sört meg nem úgy iszod mint a felest.15 sört meg simán meglehet inni, ember függő, én pl.: ha ettem előtte és kivagyok pihenve, nemvagyok beteg akkor egy üveg whiskey (7dl) letudok tolni, persze nem 1 óra alatt, de pl 7dl pálinkátol a világomat se tudnám...
2012. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
Nem vagyok nagy ivó, még csak rendszeres sem. Egyet is megérzek de 6-ig semmi bajom csak vihogok, és rendkívül jól érzem magam, kolis koromban, szakítás címszó alatt 2-3 óra alatt 6 sört ittam meg(nem én szakítottam)közben nuku kaja, másnap hiba nélkül mentem órára (ME) Magamból kiindulva ha eszek közbe 8 óra alatt 10-12 simán lemenne.
2012. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 balazs831 válasza:
Hali! Én minden nap elfogyasztok egy sört. Hogy mennyitől rúgok be, az attól függ, hogy mit, és mennyit kajálok előtte. Ha éhgyomorra megiszok rövid idő alatt 3 sört, az bizony már a fejembe száll. Ha bekajálok előtte, akkor simán lecsúszik 7 - 8 üveg is. Érdekes, hogy ilyenkor általában hamarabb fájdul meg a fejem és lesz hányingerem, minthogy csatakra bebasszak tőle. Amennyiben fogyasztok hozzá pálinkát is, / 2 - 3 feles/ na akkor garantált lesz a hatás: kegyetlen tintás leszek, ez 3 - 4 órán át tart, majd ezt követi a szédülés, és az okádás. Itt ér véget a buli. Addig okádok amíg ki nem ürül a gyomromból a pia, majd bekajálok, és alszom egy nagyot. :-)
2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
Csóóó!Soha nem értettem minek ide 5-10 meg pláne 15 sört inni, mikor iszol kb hármat aztán kilehet pótolni röviddel közben és még anyagilag sem b@sz földhöz:)Én 3sör és 3 feles aztán ott vagyok mintha megittam volna 20! sört.Na megyek is iszom egyet!? Csóóó.
2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nos, aki hozzá van szokva és szereti is, pihenten, nem üres hassal, normál erősségű (4 - 5 %) sörtől nemigen rúg be. Elér egy spicces állapotot, és azon megmarad, gyakorlatilag gyomor kérdése. És egy éjjel simán meg lehet inni 15 sört. Az én rekordom 12 óra alatt (napközben) 24 doboz, azaz óránként egy liter. Nyáron, melegben nincs mennyiség, amit ne tudnék meginni. Alkoholizálás szempontjából viszont nincs értelme, mert akkor már jobb kevesebb sörrel rövideket kísérni. Egyszóval: tapasztalt ivó, csak sörtől nemigen rúg be.
2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Én most ittam meg 1 üveg 5,3-as sopronit és már jobban érzem magam. Whisky-t megutáltam egy életre, mert múltkor haverom azt vett, nagyon szar volt, de legalább jól bebasztunk tőle.
2014. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!