Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házilag szeretnék baileys-t v...

Házilag szeretnék baileys-t v tojáslikört csinálni. Szesznek a házi készitésü pálinka nem jó egyikbe sem?

Figyelt kérdés

2011. dec. 18. 08:27
 1/6 Phoney ***** válasza:

Ha már választani kell, pálinkából inkább a tojáslikőrt csináld meg, mert a krémlikőrhöz nagyon nem fekszik.


Ajánlani nagyon ahhoz sem merném, főleg ha „nem annyira szakszerű”, ragasztószagú pálinkáról van szó, mert az aztán átüt mindenen.

2011. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sz.ar lesz. Egyszerűbb venni.
2011. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az biztos.. nagyon elcsesznéd vele. baileys-hez wisky tojás likőrhöz vodka.
2011. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tojáslikőrhöz tiszta szeszt használtunk.
2011. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Sajna a pálinka illatát, ízét nem tudod eltüntetni. Vodkával, wiskey,rum, konyak, ezekkel próbálkozz.Nyilván annál jobb, minél márkásabb italt választasz, de az olcsókkal is jobb lesz, mint pálesszal.Most kaptam én is egy üveg tojáslikőrt ( pálinkásat ) valami szörnyű.:D
2011. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, nem is volt rossz...
2014. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!