Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudnék venni koktélos...

Hol tudnék venni koktélos poharat?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék Karácsonyra egy shakert, és hozzá 2 Hurricane poharat. A shakert ma megvettem, de sajnos pohár nem volt nálunk a Tescoban. Néztem webshopon, de elég drágának találom, sajnos nem tudok ezreket most rááldozni. Auchanban szerintetek van? Mert ott még meg tudnám nézni. Sajnos nem lesz időm mindenfelé elmenni 2 db pohárért. :( Remélem tudtok nekem segíteni. Köszönöm előre is!
2011. dec. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a vasedényben nézném meg, vagy (ha még van) a Kátayban. De van esély arra, hogy legyen nagyobb üzletközpontban is (pl: auchan, cora).
2011. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
Auchanban drágábban láttam koktélpoharakat, mint a barkellekek.hu-n...
2011. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt megyek majd Auchanba...hát kíváncsi leszek. Pedig jó lenne ha nem lenne egy ezresnél drágább darabja. :( De ezek szerint több...ha nincs más, akkor majd ott megveszem, nem tudok jobbat. Akárhol kérdeztem itt ahol lakom, 100 Ft-osban vagy bárhol, senkinek nincs...röhej. :)
2011. dec. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!