Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném szilveszte...

Lányoktól kérdezném szilveszterkór nagyon berugtatok? és miket ittatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 23:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
sört,borlikőrt,jager-t,tequilát. nagyon jóléreztem magam de tudtam magamról:D
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy pohár martini, vodka, fél üveg pezsgő, és ennyi, nem votam berúgva nagyon csak jókedvem volt tehát megálltam akkor amikor kellett, jól éreztem magam megismertem pár értelmes srácot és ennyi volt. Én 17,7 évesen így szoktam partizni, csinos vagyok szép megjelenésem van mások szerint és én nem fogom teljesen leépíteni magam az italokkal.
2012. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Gint, tequilat, bort, pezsgőt. nem látszott rajtam és rosszul sem voltam. Ismerni kell a saját határaidat és nincs gond. A részeg csajok tényleg elég visszataszítóak lehetnek.
2012. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem annyira, mint amennyire számítottam... 1 üveg kalinkát... (kevertem néha narancslével is)... de csak dölöngéltem...

18L

2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hableány12 válasza:
Én lány vagyok!Én nem rúgtam be Szilveszterkor!
2012. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, még szép, igaz tudtam mit csinálok, ciki lett volna, ha nem, anyóséknál voltunk (átmentünk 1telken lakunk)..

Pezsgőt 3üveg elfogyott, Coca Cola, Jägermeister, Curaçao - kedvencem!, Vadász, Mézes pálinka. Ja és Párom féltestvére(17é) megkínált vízipipával.. 33/N

2012. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem rugtam be de eleg sok bort,pezsgot ittam.
2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!