Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet a sört cukorral inni?

Lehet a sört cukorral inni?

Figyelt kérdés

nem lesz tőle semmi bajom?

nem találtam más innivalót itthon, csak ezért iszok :D eddig sosem volt bajom az ízével amikor nem azért ittam mert jobb mint a víz, hanem mert kellett valami pia, de a sokadik után úgy sem érzem

most kipróbáltam, hogy milyen lesz ha rakok bele egy kis cukrot. sokkal jobb nem lett, de már valamivel édesebb. tehát nem lesz tőle bajom? és egyébként miért nem szoktak bele cukrot rakni?

17/l



2012. jan. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bajod nem lesz töle, de egyetlen alkoholos italba sem szoktak cukrot rakni.
2012. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

almalevet szoktak bele rakni, citromot,(levet vagy karikát) grape-fruit levet, meggyet.

Nincs víz a csapban?

2012. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarabb berugsz, mintha cukor nélkül innád.
2012. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:

Bármivel lehet inni, ami nem mérgező.


Nem fogsz tőle hamarabb berúgni sem, legfeljebb később (és egyszerre) üt be, amit megittál.


Minden likőrben egy csomó hozzáadott cukor van, az abszintot pedig pl. fogyasztás előtt szokták cukrozni (már aki).

2012. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát bajod nem lesz tőle, de én semmi értelmét nem látom annak, hogy megcukrozd a sört. Egyébként bizonyos sörök készítéséhez felhasználnak cukrot, ez segíti az erjedést, és szoktak így remek sörök születni (pl. jópár belga sör), de a sör utólagos cukrozása szerintem értelmetlen.
2012. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, csak nem érdemes...

El kell dönteni gyerek vagy-e, vagy felnőtt.

Bajod lesz tőle, ha apád este, a meccs mellé keresni fogja a sörét.

Egyébként régen a keletnémetek málnaszörppel itták a sört a kocsmákban is. Herrengedeck-nek hívták, ami kb. "férfivirtus"-t jelent...

2012. jan. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
1/2 literbe 3 cl málna szörp.
2012. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál citromos, vagy narancsos sört, a klasszikus sört ne cukrozzad, az jó úgy ahogy van a keserű ízéért kell szeretni vagy nem szeretni.
2012. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!