Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhetem inni a málnalevél...

Elkezdhetem inni a málnalevél teát? 35 hetet töltöm . Vagy várjak még 1 hetet? Szabad cukorral/citrommal ízesíteni? Iható azért vagy nagyon rossz az íze?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,de hogy őszinte legyek ebből nem tudtam meg a választ a kérdésemre.
2010. jan. 26. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs én még csak 25 hetes vagyok,tehát az ízről,ízesítésről sajna nem tudok semmit,de hogy mikortól javasolják,ebből kiderül.+szerintem azon az oldalon megkérdezheted a csajokat,hogy milyen..
2010. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hé lányok,front van?Mi van ma veletek? :) senki nem arra válaszol amit tudni szeretnék? Tegyük fel,azt már tudom hogy várnom kell még 1 hetet,ez tiszta.De írna valaki arról hogy milyen az íze és hogy szabad e ízesíteni?Nagyon megköszönném :)

szép napot nektek

2010. jan. 26. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Betöltött 36. hétig várni kell, mert (bár nem bizonyítottan) puhítja a méhszájat, és ez ugye koraszüléshez vezethet(ne).

Az íze szerintem katasztrófa (mondjuk egy kóstolást megér :o), én mindenképp gátvédelmet szerettem volna, így az első gyerekemmel ittam, és ittam, és ittam, bár utáltam... :o) Röpke 26 óra alatt megvolt a baba, gátvédelem sajna nem sikerült, a dokinak közbe kellett avatkoznia, mert kezdett leállni a pici szíve.

Második babával semmilyen "praktikát" nem alkalmaztam (így teát sem), 4,5 óra szuper könnyű szép szülés volt.

Szóval én a részemről feltettem a málnalevelet a "nesze semmi fogd meg jól" polcra, bár egyébként szoktam inni gyógyteákat...

Hát lehet, hogy valaki mindjárt meggyőz az ellenkezőjéről. :o)

Szerintem a hozzáállás segít a legtöbbet, hogy ne félj a fájdalomtól, hanem "akarjad", mert az viszi előbbre a babát...

Szép szülést Neked!

2010. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én 35 hetesen ittam már a teát de őszinte leszek, nekem az égvilágon semmit nem használt (jóóóóó, tudom, ezt sem kérdezted....) De nekem a védőnő és több anyuka is a 36. hetet mondta, én előbb elkezdtem, semmi (így baj) sem lett belőle.

Szerintem iható (olyan "zöld" íze van), semmivel nem ízesítettem. De ha neked úgy jobban ízlik, tehetsz bele nyugodtan pl. mézet.

2010. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mézzel citrommal ízesítettem és a 35. héttől ittam. Az íze se nem jó, se nem rossz. Nekem egyáltalán nem használt, hosszú és nehéz szülésem volt.
2010. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én tegnaptól iszom,nem túl fini,de úgy iszom,h nagy levegő és lehajtom.Szopogatni nem bírnám.De nyugodtan lehet ízesíteni,ahogy szereted!!!
2010. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!