Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Garrone Bianco-t mivel...

A Garrone Bianco-t mivel érdemes inni?

Figyelt kérdés
Én sprite-ra gondoltam vagy narancslére. Szerintetek melyik jobb, vagy vmi más ötlet? Előre is köszönöm!

2012. jan. 20. 17:14
 1/3 Phoney ***** válasza:

A sprite-nál citromosabb üdítők jobban mennek hozzá, mert a bianco nagyon édes. (Szénsavas limonádé, fanta citrom, stb.)


Vodkával 1:1-ben sem rossz (olyankor kihígul az az erős édes íze, és a vodkaízt még így is elfedi), csak olyankor nem szabad sokat inni belőle:)

2012. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tonikkal, citrommal szeretem, úgy pont jó,(nekem) nem annyira márcos édes.
2012. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az magába is elég jó, nekem fantával ízlik, meg red bullal de szokták töményekkel is keverni ahogy már elöttem is írták a Vesper koktél a gin+vermut illetve a Night in Tunis koktél Absinth+Vodka+Vermut bár ezzel vigyáznék hogy mennyit iszok:)
2012. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!