Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra jó a kóla? A...

Másnaposságra jó a kóla? A vizet most valahogy nem kívánom, de eléggé ki vagyok száradva, és most csak innivalók közül ez van itthon.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 13:18
1 2
 1/11 Phoney ***** válasza:

A kóla pont nem sokat fog segíteni a kiszáradásban, főleg, ha a szénsav miatt nem tudsz eleget inni belőle. Aztán a koffein ki is hajthatja belőled a vizet, és megint ugyanott tartasz.


Ha én ki vagyok száradva, akkor nem az a legnagyobb gondom, hogy mi esik jól.....

2012. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem igyad nyugodtan, belehalni nem fogsz. :D

Annyiban jó, hogy kicsit helyreteszi a vércukorszintet. Amúgy meg másnaposan senki nem gondolkodik azon, hogy mi egészséges és mi nem. :D Csak próbál túlélni. :D

2012. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én a kólát wc tisztítására használom. Nagyon bevált.
2012. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csavarj bele egy kis citromlét, jót tesz.
2012. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcslevet igyál, mert pótolja a cukrot, és vizet. Kólát ne!
2012. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szódavíz jobban tisztítja a wc-t mint a kóla.
2012. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcslé, zöld tea, víz, a lényeg hogy sok víz alapú, koffein mentes ital legyen.
2012. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%-os narancsléből szoktam beverni 2 litert, nagyon finom, nagyon egészséges.
2012. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
elég gyakran vagyok másnapos,és én ienkor porítós kenyeret szoktam enni,és melle egy pohár tejet iszom,nállam bevált :).de a húsleves is jó módszer :).sokan ajánlották nekem is és bevállt.de viszont a patikába nevegyél másnaposság elleni gyógyszert mert drága,és semmitsem ér...
2012. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*pirítós
2012. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!