Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet 3 pohár bortól...

Hogy lehet 3 pohár bortól rókázni?

Figyelt kérdés

Haverom annyira nem bírja a piát, hogy komnolyan 3 pohár bortól rókázik.

És mindig iszik, és mindig rókázik. Bármi alkoholt iszik, rókázik.

Lehet hogy ennyiire nem bírja a piát, vagy alerrgia vagy mi?


2012. febr. 6. 19:47
 1/4 anonim válasza:
mindenki másképp reagál az alkoholra valaki 1 pohár pezsgőtől berúg valakinek meg nem elég 1 üveg vodka se. általában vékonyabb emberek nem bírják annyira. sztem allergiáról szó sincs. de aki nem bírja inkább ne igyon csak égeti magát.
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet.

- Ritkán iszik, s nem bírja a gyomra

- Minőség (rossz lőrét isztok, nem bort)

- Össze-vissza keveri az italokat.

2012. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

Mesélek erre egy történetet, ha nem untatlak.

Anno, egy egycsillagos fehérorosz rendőrtábornokkal italoztunk, egy sikeres vadászat után. Jóféle magyar borral akartunk kedveskedni a jeles vendégnek. Jó félliter után az orosz kiment, és könnyített magán. Poénból mondtam neki, (a tolmács segítségével, hogy "te ott tábornok vagy, és ennyi bortól hánysz? Én mi lehetnék ott százezredes?"

Kissé besértődött, és fogdást ajánlott.Mondja a tolmács:

"A tábornok elvtárs azt mondja, kezdjétek elölről. Amit te megiszol borból mennyiségben, azt ő megissza vodkából."

Jóindulatúan hozzátette:"Ne menj bele, veszíteni fogsz.."

Visszakoztam.

2012. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ja az Oroszok jól bírják a vodkát:) Egyébként a bor az egy olyan ital, nagyapám bora is olyan hogy, 21%-os és savas nagyon, egyik haverommal ittunk egyszer, én 3 decitől már elég jól voltam, ő 2 decitől visszaokádta a nápolyt amit azelőtt 10 perccel evett. Próbáljon meg mondjuk csak Whiskyt, vagy csak Jagert inni egyszer, úgy 3-4 felest, és ha attól is rókázik, akkor szarul bírja alapból a piát, és nem a bor a hibás.
2012. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!