Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Általában minden pénteken fogyasztok bulikba alkoholt,és elég jól birtam mostanáig,a probléma hogy az utobbi időbe kevés alkoholmennyiségtől is beáll a se kép-se hang szitu,illetve az emlékezetkiesés.Azthittem hogy azért van mert nem ettem,de tegnap buli előtt megettem jópár zsiroskenyeret és igyis rossz vége lett,pedig nem ittam sokat és nem huzóra ittam.Mi lehet a probléma?

18/f


2012. febr. 11. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy alkesz már jó ideje akkor nem tudom. Alkoholistáknál szokott lenni, hogy egyre jobban bírják a piát egyre több, és több kell nekik ahhoz hogy berúgjanak, aztán egyszer csak meggyengül a szervezetük, vagy ilyesmi, és utánna képesek 1-2 pohár italtól is annyira berúgni, amennyire azelőtt kb. fél liter tömény kellett. Én láttam már ilyen embert nagy alkesz volt kb. 20 évig, és most nyáron átment a szomszédba kaszálni, ott megkínálták borral, 2 deci bort ivott, és utánna kaszált, és állandóan esett össze, majdnem beleesett a kaszába.
2012. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem régóta iszok,sőt vannak hónapos kihagyásaim és csak hétvégente sör/bor szóval nem tudom mi lehet,de kezd idegesitő lenni
2012. febr. 11. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor még azt tudom mondani, hogy igyál közbe sok vizet. Vagy még esetleg attól is lehet, ha változott a baráti társaságod, én hülye társaságban sokkal könnyebben berúgok, volt mikor hülye társaságban 1 sörtől már k.rva jól voltam, volt amikor meg tv nézés közbe megittam 4-et és meg se éreztem.
2012. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!