Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges, hogy elpárolgott...

Lehetséges, hogy elpárolgott két hét alatt egy teljes üveg borom?

Figyelt kérdés

kaptam egy üveg bort, amiből ittam otthon egy pohárral, majd visszadugtam a parafadugót, és betettem a szekrényembe. el is feledkeztem utána róla, csak kb két hét múlva eszembe jutott, hogy ott van a szekrénybe. olyan helyen volt, ahol nincs szemelött, szóval elvileg senki sem láthatta, hogy hol van. kivettem, és teljesen üres volt. meginni nem ihatta meg senki, a bátyám albérletben lakik, csak hétvégén jön haza, meg amúgy sem inná meg az enyémet, mert neki is van piája a szobájában, meg pénze is van venni, meg megbízható is, sohasem lopna tőlem. anyám van még itthon, de ő tuti nem itta meg.. senki más nem járt nálunk a két hét alatt, aki megihatta volna.

elpárologhatott a bor a parafadugón át?

19/L



2012. febr. 16. 15:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

akkor valaki tényleg megitta:( szomorú vagyok.

nem akarom még elhinni, inkább kísérletezek még, hátha van rá más magyarázat.

2012. febr. 16. 15:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a szomorú helyzet, hogy azt bizony valaki megitta. Hogy anyukád, a bátyád, vagy bárki más, az (ebből a szempontból) tök mindegy :) Elpárologni biztosan nem tud két hét alatt, ha mégis megtette volna (például mert hirtelen a tudtod nélkül olyan meleg lett volna a szobádban, hogy elforrt :D), vastagon állna a hátramaradt szárazanyag az üveg falán és az alján is, ahogy ezt már előttem is leírták.
2012. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
talán a bátyám egyik sötét haverja lehetett max, de nem tudok róla, hogy itt lettek volna azalatt a két hét alatt.
2012. febr. 16. 15:59
 14/16 A kérdező kommentje:
vagy pedig alvajáró vagyok
2012. febr. 16. 16:00
 15/16 anonim válasza:
Vagy elvitte a cica.
2012. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már. :) Évek alatt tudna elpárologni csak. Ha alaposan be van dugva, lehet hogy évtizedek is kellenek hozzá.


Nem értem mi a gond egyébként. Kimész a szobádból, és megkérdezed ki itta meg. Ilyen egyszerű. De az is lehet hogy takarított anyád és kiborította véletlen, vagy bármi. Nem hiszem hogy nyomozni kéne. Megkrédezed hogy ki itta meg és kész. Ha nem a családod volt, akkor már cikibb, mert vad idegenek minek járkálnának a szobádban? Még a végén a használt bugyijaidat is elviszik.

2012. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!