Éhnyomorra alkohol?

Figyelt kérdés
Ha az utolsó étkezés után három órával iszol akkor nem lesz rosszul az ember? Mitől van, hogy fáj a hasunk meg mintha közeledne a hányinger, de még nincs konkrétan? És magát az alkoholt még bírnánk? Mert van hogy éhnyomorra is ez van.
2012. febr. 19. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Vitatható, hogy egészséges-e éhgyomorra egy-két kortynyi pálinkát elfogyasztani. Van, aki nem tartja egészségesnek, van aki pedig egész életében így tett és ragyogó egészségnek örvend. Embere, szervezete válogatja. Minden esetre orvosilag étkezés után ajánlják az alkohol fogasztását. Bár aperitivként az erőset is étkezés előtt fogyasszák.
2012. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha már akkora az ember nyomora, hogy éhezik, indokoltabb lenne alkohol helyett kenyeret venni.
2012. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a második válaszolónak is de...

/az alkohol több kalóriát tartalmaz :D

2012. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Nagyobb" mennyiségű alkoholra gondoltam, tehát így szórakozás előtt.
2012. febr. 19. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló:viszont az minőségi éhezés lenne :D

Kérdező,ha éhgyomorra iszod,akkor a szervezeted egyből "ráugrik" és sokkal hamarabb felszívódik,energia nélkül éhesen pedig így sokkal hamarabb beüt

2012. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
éhGYOMOR ... tanulj vazzeg, ne igyál ...
2012. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem is kellene inni evés nélkül, ez ilyen modern alkoholista szokás. Az éhgyomorra fogyasztás nem nagy gond, ha az első ital után eszel is.
2012. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. töményet nem szeretek túl jól lakva inni, a pénteki bulin is megittam vagy 8 felest, aztán a végén egyszerre ütött be az egész, és majdnem okádtam.Töménynél vagy csak kicsit egyél előtte, vagy igyál kísérőt, mert különben egyszerre üt meg. Sörnél és bornál viszont javasolt előtte , és közben is enni jó sokat, és lehetőleg zsírosat.
2012. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor attól is fájhat a nyomor és lehet hányinger hogy előtte 3 órát nem eszik az ember? Mondjuk 4-8 felest fogyasztva szépen lassan? :)
2012. febr. 20. 21:27
 10/10 anonim válasza:
nyomor? ezt direkt csinálod? 3x írtad már le, hogy Nyomor. az gyomor, amire te gondolsz..
2012. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!