Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok tenni semmit...

Miért nem tudok tenni semmit a msőánaposság ellen?

Figyelt kérdés

Oly mindegy mit csinálok, rosszul vagyok. Lehetőségek szerint kialszom magam (4-5 óra), próbálok vacsorázni, esetleg egy kis vízet is erőltetni magamba. Reggel kávé, zuhany, amjd idővel bőséges reggeli, rengeteg folyadékkal, mégis rosszul vagyok. Kvázi délután kezdek el csak mérsékelten szenvedni.


Van valami ötletetek?


2012. márc. 1. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, de nem mondom meg, mert csak lehurrognátok.
2012. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bátran.. köztünk marad :)
2012. márc. 1. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondol az első, de én se írom inkább, mert csak jönnek az okoskodások.
2012. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az alkohol savasít, és igyekszik vízzel kimosni a szervezetből a mérget. Próbáld meg a lugosító ásványvizet, és pótold az ásványi anyagokat amik kimosódnak szervezetedből. a gyomrodra megpróbálhatsz propoliszos tinktúrát alkalmazni.
2012. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem piálsz, garantáltan nem leszel másnapos.
2012. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne rúgj be. Ilyen egyszerű. Persze, ha pótszerrel nem megy...

Vagy maradj részeg.

2012. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
* Persze, ha pótszer nélkül nem megy...
2012. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Létezik egy ALKA-SELTZER 324 mg pezsgőtabletta, 10 db kb. 800 Ft, minden patikában van. Nekem ez akkor segített a legjobban, ha még pont lefekvés előtt megittam egyet egy pohár vízben feloldva, aztán reggel tűrhetően ébredve megittam még egyet. Ha csak reggel szembesülsz azzal, hogy nagy a baj, akkor kezdd ezzel a napot, valamennyit segít a gyomrodon egy magnéziumos pezsgőtabletta vagy szódabikarbónás víz. A fejedre meg egy aszpirin. De inkább kerüld a kannás, tablettás olcsó borokat, az ilyen-olyan ízű kommersz szeszesitalokat (főleg a színeseket)!
2012. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tiszta izgalomba vagyok, hogy az első két válaszoló mire gondolhat!


Pezsgőtablettát kipróbálom, majd


Köszönöm

2012. márc. 1. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
rúgj be megint
2012. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!